Як прискорити протверезіння? Вчені розробили пристрій, який допомагає швидше впоратися з похміллям

Як прискорити протверезіння? Вчені розробили пристрій, який допомагає швидше впоратися з похміллям
Поширити в соціальних мережах:

Наука вивчає нові шляхи полегшення життя після гучних вечірок…

Для тих, хто любить святкові вечірки та веселий відпочинок, але час від часу занадто запально святкує, наука може мати відповідь на проблему швидкого протверезіння, пише видання iflscience.

Дослідники, очолювані доктором Джозефом Фішером, працюють над тим, як прискорити процес протверезіння. Вони розробили простий та низькотехнологічний пристрій, який може стати революційним методом для тих, хто бажає швидше повернутися до нормального стану після вживання алкоголю.

Печінка відповідає за очищення понад 90 відсотків алкоголю в організмі, і для багатьох протверезіння вимагає часу. Проте, частина алкоголю виводиться легенями, і дослідники вирішили зосередитися на цьому аспекті. Створений ними пристрій дозволяє людині гіпервентилювати дихання без побічних ефектів, що може допомогти вивести алкоголь швидше.

У перших етапах дослідження групи здорових чоловіків з вмістом алкоголю в крові приблизно 0,1 відсотка використовували пристрій і виводили алкоголь втричі швидше, ніж тільки через печінку. Хоча розмір вибірки був невеликий, результати виглядають обіцяючи.

Інший метод, який досліджується, - це використання гормону FGF21. Цей гормон виділяється печінкою під час метаболічного стресу, такого, як вживання алкоголю. Дослідження на генетично модифікованих мишах показало, що ін'єкції FGF21 можуть значно прискорити одужання від інтоксикації та відновити рівновагу.

Хоча обидва методи показують обіцяючи результати, перед їх широким впровадженням необхідно провести подальші дослідження. Доктор Фішер залишається оптимістичним і сподівається, що ці методи стануть стандартними підходами до лікування отруєнь алкоголем.

Таким чином, наука вивчає нові шляхи для того, щоб полегшити життя тим, хто хоче швидше повернутися до норми після вживання алкоголю. А поки вчені працюють над цим, можливо, важливо трошки стримати себе на святкових вечірках та насолоджуватися моментом веселощів без великого ризику для здоров'я.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)
Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)

Автор ролика стверджує, що йому вдалося приручити справжнього гнома…

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Читати більше