Вражаючий китайський хмарочос-водоспад

Вражаючий китайський хмарочос-водоспад
Поширити в соціальних мережах:

Китайська будівельна компанія Guizhou Ludiya Property Management створила найвищий у світі техногенний водоспад. Та люди не можуть вирішити, чи це була хороша ідея.

Не можна заперечувати, що будівля дійсно виглядає вражаюче, створюючи веселку перед будинком на світанку. Штучний водоспад, розташований у місті Гуйян, столиці провінції Гуйчжоу в південно-західному Китаї, потребує 4 великих насосів, щоб підняти воду на 350 футів. Про це пише boredpanda.

Хмарочос зазнав величезних технічних проблем під час будівництва та через витрати на електроенергію, яка, як вважається, перевищує 100 доларів на годину. Тому водоспад використовується лише для особливих випадків.

Особисто я думаю, що це приємно. Я думаю, що будівля більше для приваблення туристів у провінцію Гуйчжоу. Оскільки водоспад Huangguoshu є найвідомішим водоспадом у Китаї, і він розташований у Гуйчжоу, хмарочос може бути як маленька реклама.

Тенгю Чжан, мешканець Гуйян

Багато людей відреагували негативно на створення хмарочосу-водоспаду. Мешканці називають проект надзвичайно марнотратним.

П'ять років тому це була одна з найбідніших провінцій Китаю. Але зараз уряд хоче побудувати великий центр даних в Гуйян. Тому економіка швидко розвивається. Наприклад, бази в Apple, Google і Amazon будуть розташовані в Гуйян.

Тенгю Чжан, мешканець Гуйян


Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше