Вражаючі факти про чоловіків

Вражаючі факти про чоловіків
Поширити в соціальних мережах:

Чоловіки полюбляють пліткувати, частенько брешуть і живуть менше. Сьогодні ми пропонуємо вам дізнатися кілька цікавих фактів про чоловіків. Переконані, матеріал буде цікавий обом статям.

  • Чоловіки брешуть частіше, ніж жінки.

У середньому чоловіки брешуть своїм колегам, босам і партнерам 6 раз на день. Жінки, в свою чергу, роблять це тільки тричі на день.

  • І про розмір чоловіки також брешуть.

94% чоловіків перебільшують розмір свого статевого органу.

  • Чоловіки витрачають рік свого життя на те, щоб розглядати жінок.

Чоловік проводить близько 43-х хвилин на день, дивлячись на 10 різних жінок. Це становить 259 годин (або майже 11 днів) щорічно. У результаті, в період від 18 до 50 років, чоловіки проводять 11 місяців і 11 днів, милуючись дівчатами.

Жінки, в свою чергу, дивляться на чоловіків тільки 20 хвилин на день, що в підсумку становить лише 6 місяців життя.

  • Чоловіки їдять в два рази більше, коли вони знаходяться поруч із жінками.

Це може здатися дивним, але це факт: чоловіки їдять більше, коли обідають з жінкою. Наприклад, вони споживають на 93% більше піци і на 86% більше салату, ніж в компанії чоловіків.

  • Кожен десятий чоловік виховує не свою дитину.

Дослідження англійських учених показали, що в середньому близько 10% чоловіків виховують чужих дітей, при цьому не здогадуючись про це. У своєму експерименті фахівці проаналізували інформацію за результатами генетичної експертизи по встановленню батьківства, а також дані різних опитувань. У результаті з'ясувалося, що кожен десятий чоловік не є біологічним батьком дитини, яку вважає рідною.

  • Спосіб життя чоловіки багато в чому залежить від IQ.

Група вчених з Каролінського інституту в Стокгольмі в своєму дослідженні показала, що рівень інтелекту чоловіка часто впливає на його спосіб життя. Зокрема, зловживає він алкоголем чи ні.

З цією метою фахівці вивчили дані майже 50 000 шведів, які народилися між 1949 і 1951 роками. На думку дослідників, чоловіки з більш низьким IQ часто випивають. Вчені вважають, що високий рівень інтелекту веде до більш здорового способу життя.

  • Немовлята-хлопчики мають більший ризик не дожити до дорослого віку.

У світі народжується приблизно 107 хлопчиків на кожні 100 дівчаток. Вчені вважають, що підвищена народжуваність хлопчиків може бути пов'язана з високою смертністю у дитинстві. У немовлят чоловічої статі на 25% більше шансів померти, ніж у немовлят-дівчаток.

  • Чоловіки теж імітують оргазм

Вважається, що оргазм імітують тільки жінки, проте дослідження, опубліковане в науковому журналі The Journal Of Sex Research, говорить про зворотне. За даними вчених, приблизно 25% усіх чоловіків імітують оргазм. Найпоширенішими причинами облуди чоловіка в ліжку є бажання задовольнити потребу партнерки в синхронному оргазмі, а також алкогольне сп'яніння і непривабливість жінки.

  • Серед чоловіків більше романтиків, ніж здається.

Більшість чоловіків думають, що краще за все одружитися в 25-30 років, але більше 50% беруть шлюб раніше. Більше 66% холостяків мріють про те, щоб знайти свою єдину. А от його вихваляння кількістю колишніх партнерок перебільшені. Більшість чоловіків мають від 4 до 6 жінок до появи довготривалих, серйозних відносин (а не 50-100, як можуть хвалитися друзям).

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше