"Ворскла" з "реактивним" камбеком вийшла у 1/4 фіналу Кубка України

Поширити в соціальних мережах:

Після першого тайму полтавчани "горіли" 0:2, але змогли забити три м'ячі на початку другого тайму.

Полтавська "Ворскла" у драматичному двобої з маріупольським "Іллічівцем" вийшла у чвертьфінал Кубка України. Після першого тайму господарі "горіли" 0:2. Але за стартові хвилини другого тайму провели дві результативні атаки, вийшовши вперед у протистоянні. А на 64-й хвилині Олександр Ковпак приніс перемогу ворсклянам. Він же забив єдиний гол у першій грі.

У 1/4 фіналу "Ворскла" приєдналася до "Шахтаря", "Олімпіка", "Динамо" і "Дніпра". Ще три чвертьфіналісти визначаться сьогодні-завтра.