Ведучими скетч-шоу «Він, вона і телевізор» стали Степан Казанін та Ірина Сопонару

Поширити в соціальних мережах:

У п’ятницю, 24 серпня, о 10:55 на каналі 2+2 відбудеться прем’єра третього сезону скетчкому «Він, вона і телевізор» з новими акторами Степаном Казаніним та Іриною Сопонару.

«Він, вона і телевізор 3» – це гумористична програма про кумедні випадки з життя сучасного подружжя Степана та Ірини, які люблять кепкувати один з одного, вмостившись на дивані біля телевізора. Вони багато років живуть разом, виховують сина і, звісно, щодня сперечаються, щодо того, хто ж у сім’ї головний. Комічні ситуації, у які потрапляє ця сімейна пара, виникають навколо звичайних домашніх турбот, бажань, потреб і мрій: де сховати «заначку» від дружини, як стати учасником популярного талант-шоу, на чому зекономити, аби поїхати у відпустку, та як без скандалів пережити черговий приїзд родичів.

Ми з Іриною вже не раз працювали на одній сцені, проте вперше грали подружню пару. Іра дуже комфортний партнер, вона також має досвід в КВН і знає тонкощі комедійного жанру. Завдяки злагодженій роботі знімальної команди, нам щодня вдавалось відзняти величезну кількість сімейних скетчів. Єдина складність для мене – мова, адже я недосконало знаю українську. З іншого боку, це була прекрасна можливість нарешті її підтягнути. Сподіваюсь, що вийшло весело і життєво.

Степан Казанін

Дивіться прем'єру 24 серпня, о 10:55 на 2+2!

Третій сезон скетч-шоу «Він, вона і телевізор» на замовлення телеканалу 2+2 знімала студія «Квартал 95». Кількість випусків: 32.

Фото: Олександр Вансович.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше