В Україні забруднено мінами близько 300 тисяч км кв: скільки часу буде потрібно на розмінування?

В Україні забруднено мінами близько 300 тисяч км кв: скільки часу буде потрібно на розмінування?
Поширити в соціальних мережах:

Це в десятки разів більше ніж має міжнародний досвід...

Наслідки російської орди в Україні – приблизно 300 тисяч квадратних кілометрів території України повинні бути обстежені на предмет мінувань та можуть потребувати гуманітарного розмінування.

«Наразі ми оцінюємо, що забруднено територію близько 300 тис. квадратних кілометрів. Це в десятки разів більша кількість ніж має міжнародний досвід. Виходячи з того, що один день активних бойових дій дорівнює до 30 днів розмінування, за найоптимістичнішими прогнозами нам необхідно 5-7 років до повного розмінування», – зазначила заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян.

За її словами, в Україні вже знешкоджено майже 114 тисяч вибухонебезпечних предметів, в тому числі майже 2 тисяч авіабомб. Обстежено 22 тисячі гектарів. В середньому щодня вилучається 2-5 тисяч вибухонебезпечних предметів

«Створено Міжнародний центр з гуманітарного розмінування. Власне метою заснування цього центру є зокрема й залучення міжнародної допомоги: фахової, технічної та фінансової. Уже майже 20 іноземних організацій відгукнулись і проходять сертифікацію для роботи в Україні», – сказала заступниця міністра.

Нагадаємо, тепер кожен може повідомити про вибухонебезпечну знахідку тут - https://t.me/spravdi/8783 На логотипі додатку зображений пес Патрон, який спеціалізується на пошуку вибухівки й уже став талісманом ДСНС.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Читати більше