В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин

В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Поширити в соціальних мережах:

Вчені наголошують на важливості захисту таких місць…

Міжнародна група вчених, яка досліджувала підводні гори вздовж хребта Наска та Салас-і-Гомес, зробила захоплююче відкриття: понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин були знайдені на підводному гірському масиві неподалік від узбережжя Чилі, пише видання iflscience.

Серед відкритих видів – корали, скляні губки, морські їжаки, бокоплави, омари та різноманітність дивні риби і кальмарів. Дослідження проводилося на глибині 4500 метрів за допомогою підводних роботів, які дозволяли збирати дані з 10 з 200 підводних гір.

ывава

Кожна підводна гора, досліджена командою, виявилася унікальною екосистемою, яка включала в себе різноманіття процвітаючих коралових рифів і губчастих садів. Вчені наголошують на важливості захисту таких місць, як морські парки Наска-Десвентурадас і Хуан Фернандес, для збереження цього видового різноманіття.

За словами доктора Хав’єра Селланеса, морського біолога з Північного католицького університету, це відкриття перевищує очікування експедиції, підкреслюючи вражаючу кількість нових видів, особливо серед губок.

ыва

Для підтвердження нових видів вчені проводять ретельний аналіз фізіології та генетики зразків, щоб переконатися у їхній новизні для науки. Цей процес може зайняти багато років, проте результати вже стали основою для подальших досліджень у сфері морського біорізноманіття.

Для більшого розуміння та охорони морського середовища, команда вчених сподівається, що їхні висновки допоможуть привернути увагу до потреби захисту цих унікальних місць у Тихому океані та за його межами.

зх

Читай також:

Фото: Schmidt Ocean Institute

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше