Ультрас «Лаціо» вимагають не пускати жінок на свій сектор

Ультрас «Лаціо» вимагають не пускати жінок на свій сектор
Поширити в соціальних мережах:

Фанати італійського футбольного клубу «Лаціо» виступили проти того, щоб жінки сиділи на кращих місцях на стадіоні «Олімпіко» в Римі. Вболівальники написали відповідного листа, роздрукували на листівках і поширили перед матчем.

Перед першою грою сезону фанати «Лаціо» заявили, що жінкам на секторі під назвою Curva Nord робити нічого. І поспішили повідомити про це за допомогою флаєрів. Для уболівальників цей сектор – священне місце. Про це пише espn.

Перші кілька рядів, як завжди, сприймаються як окопи. В окопи ми не допускаємо жінок, дружин і подруг, тому ми запрошуємо їх займати місця з 10-го ряду і вище.

Написано в заяві ультрас

Прес-секретар футбольного клубу Артуро Діконале засудив дії вболівальників і сказав, що «це не позиція клубу, ми проти будь-якої дискримінації».

Заява фанатів викликала бурхливу реакцію громадськості. Кароліна Мораче, тренер жіночої футбольної команди Мілана, сказала, що її ця ситуація просто приголомшила. Мораче назвала фанатів ідіотами.

Ми повернулися в середньовічні часи, це не може бути виправдане. Я знаю, що більшість уболівальників "Лаціо" – хороші люди, але ця ініціатива, яку взяла на себе невелика група, абсолютно ненормальна. Це група ідіотів. Ми живемо в 2018 році, багато жінок і самі клуби проводять безліч кампаній для того, щоб більше жінок стежили за футболом. Я дуже сподіваюся, що цим людям заборонять приходити на стадіон.

Кароліна Мораче, тренер жіночої футбольної команди Мілана

Генеральний директор Федерації футболу Італії Мікеле Ува заявив, що група фанатів понесе покарання за дискримінацію жінок. Зараз проводиться розслідування інциденту, винних шукають.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше