"Українські отамани" зустрінуться з "Алжирськими пустельними яструбами"

"Українські отамани" зустрінуться з "Алжирськими пустельними яструбами"
Поширити в соціальних мережах:

13 лютого "Українські отамани" проведуть виїзний матч в Алжирі проти "Пустельних яструбів". 

Цієї п'ятниці на "Українських отаманів" очікує чергова виїзна матчева зустріч в п'ятому сезоні  Всесвітньої серії боксу. Найближчої п'ятниці, в рамках п'ятого туру змагань, наша команда зустрінеться з представниками Африканського континенту – "Алжирськими пустельними яструбами". Зустріч пройде на півночі Алжиру у місті Бліда.

До матчу з командою Алжиру "Українські отамани" підходять у статусі однієї з лідерів підгрупи "А". Не дивлячись на поразку у минулому турі наша команда зберегла за собою другу сходинку підгрупи з десятьма заліковими балами. В той час як наші майбутні суперники займають восьме місце у підгрупі не вигравши у нинішньому сезоні жодного матчу. В останньому турі змагань "Алжирські пустельні яструби" поступилися команді з Великобританії з рахунком 1:4.

Історія протистоянь між "Українськими отаманами" та "Алжирськими пустельними яструбами" бере свій початок з 2014 року. У четвертому турі змагань попереднього сезону WSB наша команда на виїзді перемогла алжирців з рахунком 4:1. Матч відповідь у Києві так і не відбувся в зв'язку з логістичними проблемами.

"Попереду на нашу команду очікує низка непростих виїзних поєдинків, які матимуть для клубу надзвичайно важливо значення з точки зору подальшої турнірної боротьби. Найближчої п'ятниці ми боксуватимемо проти команди Алжиру, ну а далі на нас очікує складний матч в Росії, - зазначив головний тренер "Українських отаманів" Михайло Мельник. – Після невдалого результату у матчі з марокканцями ми прикладемо усіх зусиль аби реваншуватися в поєдинку з алжирською командою та зберегти за собою лідируючі позиції у підгрупі "А"".

Ексклюзивне право трансляції поєдинків Всесвітньої серії боксу (WSB) на території України належить телеканалу "2+2". Наступна трансляція відбудеться 13 лютого о 21:30 в рамках матчевої зустрічі між "Українськими отаманами" та "Алжирськими пустельними яструбами".

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці

Але що правителька далекого Єгипту шукала на наших землях?..

Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон
Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон

На глядачів чекатимуть прем'єри кількох серіалів власного виробництва…

Читати більше