У світі знизився рівень щастя

У світі знизився рівень щастя
Поширити в соціальних мережах:

Рівень щастя в світі перебуває на найнижчому рівні за останнє десятиліття. І число нещасливих людей з кожним роком зростає.

Соціологи американського інституту громадської думки Геллапа запитали дорослих людей в 147 країнах про те, чи відчували вони позитивні емоції днем раніше. Всього дослідники провели понад 145 тис. інтерв'ю. Про це повідомляє Вокруг Света.

Найбільш нещасливою країною в світі дослідники виявилася Центральноафриканська Республіка (ЦАР), де бойові дії між різними угрупованнями змусили десятки тисяч людей покинути свої будинки. Більшість населення в опитуванні вказало, що зазнавало напередодні багато фізичного болю.

На другому місці за рівнем нещастя йде Ірак із показником 59%. Крім того, в списку є Південний Судан (нещасливі 55% населення), Єгипет (47%) і Іран (45%).
Лідерами з позитивних емоцій стали латиноамериканські країни. Так, перші три місця в рейтингу найщасливіших країн зайняли Парагвай (задоволені 85% населення), Колумбія і Сальвадор (по 82%).

В цілому, за даними соціологів, рівень щастя в світі в 2017 році перебував на найнижчому рівні за останнє десятиліття. І число людей, які говорять, що відчувають стрес і занепокоєння, з кожним роком зростає.

"В цілому світ перебуває в стресі, стурбований, сумний сьогодні більше, ніж ми коли-небудь бачили", – каже керуючий редактор інституту Мохаммед Юніс.

Інститут Геллапа веде дослідження рівня щастя в світі з 2006 року, і в порівнянні з результатами попередніх років показник 2017 року – найгірший.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці

Але що правителька далекого Єгипту шукала на наших землях?..

Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон
Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон

На глядачів чекатимуть прем'єри кількох серіалів власного виробництва…

Читати більше