ТОП-5. Гравці, які більше за усіх вигравали Лігу Чемпіонів

Поширити в соціальних мережах:

У футболі є багато спортсменів, які грали у фіналі Ліги Чемпіонів, але ніколи не вигравали цей трофей. Але цього разу поговоримо про тих, хто вигравав цей кубок найчастіше.

1. Розпочинає список легенда Мілану – Кларенс Зеєдорф. Свою футбольну кар'єру він почав у Аяксі, з яким у своєму останньому сезоні за клуб виграв Лігу Чемпіонів 1995. Потім був тріумф із Реалом у сезоні 1997/98, де молодий Кларенс відіграв важливу роль. Але найбільшого успіху футболіст досяг із Міланом, якому був вірний протягом 10 років, а потім ще й керував основною командою у 2014 році. З італійським клубом нідерландець виграв дві Ліги Чемпіонів. Одну – у першому ж сезоні за "червоно-чорних", а другу – у сезоні 2006/07. Зеєдорф – єдиний гравець, який виграв ЛЧ із трьома різними клубами.

Кларенс Зеєдорф

Кларенс Зеєдорф. Фото: dynamo.kiev.ua

2. Алессандро Костакурта – відомий захисник Мілану, у якому протягом 20 років свого життя грав в основі "россонері". Фактично Алессандро виступав тільки за Мілан, але провів рік у оренді в Монці. Костакурта виграв 5 титулів ЛЧ та ще тричі грав у фіналі цього форуму.

Алессандро Костакурта

Алессандро Костакурта. Фото: dynamo.kiev.ua

3. Паоло Мальдіні віддав фантастичні 25 років своєї кар'єри італійському Мілану. Коли у наші дні бачиш, як Мілан пропускає по три м'ячи, вболівальники клубу не без смутку згадують магічний дует у захисті Мальдіні-Костакурта. Паоло, як і Алессандро, виграв п'ять  ЛЧ. І навряд чи у "россонері" у майбутньому будуть такі стовпи у захисті.

Паоло Мальдіні

Паоло Мальдіні. Фото: dynamo.kiev.ua

4. Альфредо Ді Стефано – футболіст мадридського Реала. Також виграв п'ять ЛЧ, що цікаво, поспіль. Також Альфредо грав за три збірних: Аргентини, Колумбії та Іспанії. На жаль, у 2014 році легендарного нападника не стало. Його ім'ям названо трофей кращому гравцю Іспанії.

Альфредо Ді Стефано

Альфредо Ді Стефано. Фото: dynamo.kiev.ua

5. Франциско Хенто вигравав разом із Реалом та Ді Стефано п'ять ЛЧ підряд. Але на відміну від Альфредо, він виграв ще один після того, як голеадор покинув клуб. Зараз йому належить рекорд ЛЧ, а саме – 6 кубків.