Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Телеканал 2+2 знімає перший комедійний детектив 2021-10-26

Телеканал 2+2 знімає перший комедійний детектив

Телеканал 2+2 знімає перший комедійний детектив
Поширити в соціальних мережах:

Це серіал про пригоди двох приватних детективів...

Телеканал 2+2 розпочав зйомки комедійного детективу «Ворон і Воробйов» про двох приватних детективів з несумісними характерами та абсолютно різними методами розслідування, які намагаються розшукати схованку з п’ятдесятьма мільйонами доларів. Прем’єра серіалу запланована на 2022 рік.

Zyomky serialu 2+2 «Voron i Vorobyov»

«Ворон і Воробйов» — 16-серійний детективний серіал про пригоди двох приватних детективів Андрія Воробйова та Петра Воронцова, які, не здогадуючись про існування один одного, беруться розслідувати викрадення доньки відомого бізнесмена. Харизматичний, трохи інфантильний Воробйов має гострий розум і більш відомий своїми неординарними, хитрими рішеннями, аніж бойовими досягненнями. Брутальний Воронцов навпаки — має військове минуле, звик до дисципліни і своєю силою та наполегливістю може отримати надсекретну інформацію. Розслідуючи заплутану справу, детективи дізнаються про сейф, в якому схований бандитський «общак» з кругленькою сумою — 50 мільйонів доларів! Але щоб дібратися до грошей, запеклим конкурентам і ворогам доведеться стати командою.

Zyomky serialu 2+2 «Voron i Vorobyov»-1

У головних ролях: Володимир Ращук, Ярослав Шахторін, Тетяна Малкова, Дмитро Суржиков, Таїсія-Оксана Щурук, Катерина Руда та ін.  

«Серіал «Ворон і Воробйов» — черговий важливий крок в розвитку серіального виробництва каналу 2+2. Ми слідуємо тренду вподобань нашої аудиторії: у новому проекті зміщений акцент зі складних заплутаних розслідувань з серйозною подачею до більш легкого формату. На глядачів чекає ще більше життєвих, часом комічних ситуацій. Але основою детективу все одно лишається цікава, гостросюжетна історія та якісна картинка», — коментує генеральний продюсер каналу 2+2 Сергій Кизима.

Zyomky serialu 2+2 «Voron i Vorobyov»-2Серіал «Ворон і Воробйов» на замовлення каналу 2+2 знімає продакшн-студія SFERA FILM. Режисер: Олександр Сальніков. Автори сценарію: Артем Кобзан, Андрій Виштак. Продюсери: Сергій Кизима, Сергій Карпенко, Дмитро Сафановський, Вадим Червяков.

Zyomky serialu 2+2 «Voron i Vorobyov»-3

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Використовував стародавню технологію: африканський фермер зміг перемогти Сахару
Легенда фронту: вперше в історії України зірку Героя дали добровольцеві Правого сектору
Столичні умільці створили всюдихідний лімузин-апокаліпсис
20 років при бюджетних грошах: чому мера Ладижина звинувачують у корупції
20 років при бюджетних грошах: чому мера Ладижина звинувачують у корупції

Міський голова не змінюється тут ще з 2001 року...

Дороге пальне в Україні: в чому причина та чого очікувати
Дороге пальне в Україні: в чому причина та чого очікувати

Ціна може скочити ще вище, якщо парламентарі приймуть законопроєкт про ембарго на купівлю білоруських товарів…

Як не платити штраф за нерозмитнене авто: дієві способи вигадали євробляхери
Читати більше