Телеканал 2+2 знімає новий серіал "Звонар"

Телеканал 2+2 знімає новий серіал
Поширити в соціальних мережах:

Канал 2+2 розпочав зйомки 24-серійного детективного серіалу власного виробництва. Прем’єра серіалу відбудеться навесні 2019 року.

Серіал "Звонар" – це гостросюжетна детективна історія про винахідливого, харизматичного, кмітливого, а іноді нахабного оперативника Антона Звонцова, який поза роботою в органах, часто береться за розслідування неоднозначних приватних справ. Звонар майстерно блефує, знаходить компромісні рішення та може домовитись будь з ким. Його методи розслідування зухвалі, вчинки часто викликають невдоволення колег, а робота над приватними справами нерідко суперечить інтересам керівництва. Проте кожен з його оточення – друзі дитинства, бізнесмени, співробітники, чи навіть бандити – знають, завдяки власній наполегливості, гострому розуму та ризикованості Звонар може "розрулити" будь-яку, навіть найскладнішу ситуацію.

"В серіалах власного  виробництва  ми продовжуємо  шукати нового героя, який стане "своїм" для нашого глядача. Харизматичний  опер Звонцов – Звонар – в першу чергу яскрава особистість зі своїми цінностями,  переконаннями  та власним  кодексом  честі. Не завжди Звонар діє в рамках закону, але обіцяємо, глядач завжди буде на його боці",– відмічає Олеся Пазенко, головний редактор каналу 2+2.

У головних ролях: Артем Алексєєв, Анастасія Чепелюк, Сергій Калантай, Олексій Смолка, Олександр Зиневич, Олексій Нагрудний та інші.

Серіал "Звонар" на замовлення телеканалу 2+2 знімає "Гольфстрім". Зйомки проходять у Києві. 

Продюсери: Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Павло Поздняков, Сергій Шевчук. Режисер: Кирило Капіца. 

 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше