Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Тарас Чорновіл: "Готовий до втечі військовий вертоліт ще з 2004 року стояв в Межигір'ї"

Тарас Чорновіл: "Готовий до втечі військовий вертоліт ще з 2004 року стояв в Межигір'ї"
Поширити в соціальних мережах:

Народний депутат III – IV скликань Тарас Чорновіл  у програмі "Патріот.UA з Наталкою Якимович" на телеканалі "2+2" розповів про правління Януковича, його втечу, і як змінюється світогляд, коли потрапляєш до влади.

"Колись, покійний Іван Степанович Плющ сказав – хто був більше двох скликань у Верховній Раді, той вже несповна розуму. І коли ти виходиш звідти, починаєш  розуміти, наскільки ти неадекватно сприймав дійсність, наскільки ти все бачив в викривленому світлі. Бо середовище з яким ти спілкуєшся, дуже обмежене, мислить зовсім іншими категоріями. І коли ми дивуємося, чому депутати приймають такі закони, урядовці так нечесно поводяться, чому їм наплювати на наші біди ми думаємо, що це від злого настрою – ні, вони свято вірять, що вони роблять все правильно, якнайкраще для держави, та що це вища міра справедливості. Пройшов деякий час, та я почав більш адекватно сприймати дійсність. Чи хочу повернутися до Верховної Ради – я невпевнений".

У теперішньому скликані, як і у попередніх є багато депутатів, які відходять від своїх обіцянок та домовляються зі своєю совістю.

"Мені теж доводилося домовлятися зі совістю, і завжди знаходив цьому пояснення. Але у кожного повинна буди своя міра компромісу. Вона може буди широкою, але стабілізованою. У багатьох політиків ця міра компромісу немає межі".

Колишній "регіонал", розповів про те, які технології та спеціалісти були задіяні Партією Регіонів в останній передвиборній кампанії:

"Багато чого планувалося. Тоді були зовсім не дурні спеціалісти, які готували ту виборчу компанію. Були задіяні брудні технології. Більшість з тих спеціалістів, які працювали на тій виборчій компанії – російські. В Україні такого рівня підготовки "брудних спеціалістів" немає".

Тарас Чорновіл прокоментував останнє інтерв'ю колишнього президента Віктора Януковича британському телеканалу ВВС:

"Зараз дуже багато розповідей про те, що його використовують для якоїсь спеціальної цілі, що йому вкладені спеціальні пункти, які він має сказати. Так от – йому були вкладені пункти, які він у жодному випадку не мав говорити – решта, його інтерв'ю, неважлива".

Крім того, колишній "регіонал" розповів, чому його не здивувала втеча Януковича:

"Ще в грудні, на початку Майдана, коли пролунала ідея повести людей на Межигір'я до дачі Януковича, я подумав, що вже передбачено, де людей збирати, як їх туди вести. І якщо Янукович побачить пряму загрозу, то спрацює ефект  термінової втечі. Хочу додати, що у 2004 році у нього не просто стояв в Межигір'ї заправлений військовий вертоліт, він стояв у постійно робочому стані – постійно працював,  готовий до того, що треба втікати".

Повне інтерв'ю Тараса Чорновола дивіться у відео.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Шокуючі експерименти: британські біологи довели можливість непорочного зачаття
Шокуючі експерименти: британські біологи довели можливість непорочного зачаття

Науковці створили людський зародок без запліднення яйцеклітини сперматозоїдом…

Нові союзники України: Польща та Велика Британія пропонують тристоронній альянс
Чому урагани називають жіночими іменами
Чому урагани називають жіночими іменами

Традицію іменування ураганів започаткував австралійський метеоролог…

Справжня людина-лобстер: чому його хотіла вбити власна дружина
Порошенко на волі: яким чином це загрожує Україні
Порошенко на волі: яким чином це загрожує Україні

Росія може скористатися ситуацією…

Фантоми: на порушників ПДР полюватимуть нові патрулі поліцейських
Фантоми: на порушників ПДР полюватимуть нові патрулі поліцейських

Це автомобілі без розпізнавальних знаків, а за кермом – поліцейські…

Читати більше