Стартап десятиліття: британська інженерна фірма прагне зробити «постійну присутність людини» під водою

Стартап десятиліття: британська інженерна фірма прагне зробити «постійну присутність людини» під водою
Поширити в соціальних мережах:

Компанія створить модульні середовища, які дозволять людям жити під водою…

Британська інженерна фірма DEEP визначила амбітну мету – створити «постійну присутність людини» під океанами починаючи з 2027 року, пише видання Iflscience. Ця ініціатива, заснована на ідеї зрозуміння та збереження океанів, може відкрити двері до нових можливостей і висунути на передній план важливість дослідження підводного середовища.

Компанія планує створити футуристичні модульні середовища, які дозволять людям жити під водою на глибині до 200 метрів і до 28 днів без перерви. Основною ідеєю є створення підводного середовища існування Sentinel, яке буде надавати житлові приміщення, громадські зони та дослідницькі лабораторії для вчених, які вивчають підводний світ.

«Ми повинні зберегти океани. Для цього нам потрібно їх зрозуміти. Океани лежать у центрі багатьох викликів поколінням, з якими стикається світ, і вони також пропонують можливості, які ми навіть не почали усвідомлювати. Вони є джерелом принаймні кожного другого нашого подиху. Вони впливають на погоду, на клімат, на нас», – сказав Стів Етертон, президент підрозділу DEEP в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Ця ініціатива передбачає життєзабезпечувальну систему, яка дозволить науковцям працювати на глибині протягом тривалого періоду часу. За словами Етертона, їхні інноваційні технології сприятимуть розвитку нашого розуміння цього важливого середовища.

Модулі планують забезпечити «відновлюваною енергією» та використовувати буї супутникового зв’язку для забезпечення зв'язку. Важливим кроком є розробка масштабного біореактора, який може переробляти всі відходи без необхідності регулярного спорожнення баків.

Ця ініціатива також передбачає перетворення затопленого кар'єру в Великій Британії, відомого раніше як Національний центр дайвінгу та активного відпочинку, на об'єкт для навчання, тестування та дослідження глибинних водойм.

Компанія збирається зробити підводний світ доступним та зрозумілим для людей, одночасно розвиваючи стійкі рішення для збереження цього важливого екосистеми. Їхні плани інтегрують інноваційні технології та науковий досвід для досягнення цієї мети. Можливо, DEEP встановить новий стандарт у дослідженні та охороні океанів, роблячи наше майбутнє більш свідомим щодо водних ресурсів, які впливають на всі аспекти нашого життя на Землі.

Як може виглядати підземний океанічний центр, дивись на фото:

ккчч

пв

вав

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Забута історія: перший прапор України на Донбасі з’явився у 1918 році після війни УНР та більшовиків
Ракета «Нептун», яка потопила крейсер «Москва», тепер має нову потужністю та дальність
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b

Ця планета знаходиться за межами Сонячною системою…

Луцьк випередив Ілона Маска: перша українська електровантажівка підкорює ринок
Українська душа Донбасу: правда, яку приховують і яка нищівна для російської пропаганди
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві

А також розповість, звідки насправді походить традиція української державності…

Читати більше