Стала відома дата прем’єри нового детективу «Брати по крові»

Стала відома дата прем’єри нового детективу «Брати по крові»
Поширити в соціальних мережах:

Телеглядачі побачать одразу дві серії серіалу.

15 жовтня о 19:30 відбудеться прем’єра 24-серійного гостросюжетного серіалу «Брати по крові».

Це детективна історія про двох братів, які, попри взаємну ненависть, змушені працювати в одному відділку поліції після загадкової смерті батька. Андрій Кірєєв – принциповий, досвідчений і надійний капітан поліції, якому доведеться терпіти в своєму відділі молодшого зведеного брата Максима, зухвалого гульвісу, який звик отримувати бажане, не докладаючи зусиль.

Незважаючи на свій характер та ставлення до життя, Максим приймає непросте для себе рішення – працювати в поліції, щоб отримати доступ до справи батька та дізнатись правду про його смерть. Попри постійні суперечки щодо методів роботи та давні образи, брати розслідують десятки злочинів і врешті решт розкривають головну таємницю – що приховує минуле їх батька.

Ролі виконали: Ерік Абрамович, Сергій Дерев’янко, Віктор Сарайкін, Зоряна Марченко, Федір Гуринець, Петро Крилов. Крім того, одну з головних ролей зіграв Олег Масленніков, який є режисером проекту.

«Я вперше грав в серіалі з такою кількістю екшен-сцен: бійки, справжні перегони, вибухи, перестрілки. Гримери щодня малювали мені синці та рани, бо Кірєєв-молодший постійно отримує на горіхи. Мого героя лупцювали, виштовхували з вікон, збивали, а в крайній день зйомок я з Віктором Сарайкіним грав в епізоді з утопленням. Це було важко і фізично, і морально, але цей досвід я запам’ятаю назавжди», – зізнається Ерік Абрамович, один з головних акторів серіалу.

Зйомки серіалу проходили у реальному слідчому ізоляторі, БДСМ-студії, Музеї імені Богдана Хмельницького, на автодромі «Чайка» та плавучій баржі з екзотичними тваринами, а також у спеціально побудованих павільйонах.

«Для сцени з утопленням нам потрібно було з недобудованого басейну створити покинутий підвал. Для цього наші декоратори більше доби нарощували стіни у басейні, щоб досягти двометрової глибини, а всередині відтворювали підвал зі справжньою системою водогону, через який подавали воду, – розповідає креативний продюсер серіалу Дмитро Сафановський. Нам знадобилось більше 80 000 літрів води, яку привозили дві пожежні та поливомийні машини. Хочу відмітити, що вода була дуже холодна дякую Еріку Абрамовичу та Віктору Сарайкіну за професіоналізм та самовіддачу».

 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
Читати більше