Сонячне затемнення 2024: як воно виглядало з космосу? (ФОТО)

Сонячне затемнення 2024: як воно виглядало з космосу? (ФОТО)
Поширити в соціальних мережах:

Це явище не лише спектакль для мільйонів глядачів, але й…

Супутники, астронавти та аматори з фотокамерами в руках – всі разом стали свідками захоплюючого природного явища: повного сонячного затемнення 2024 року. Це надзвичайне подія вразило мільйони глядачів по всій Північній Америці, де воно спостерігалося найліпше.

Як пише видання space, супутники, такі як GOES-16 та NOAA-20, зняли цікаві фотографії, показуючи тінь місяця, яка мчалася над континентом. Вражаюче, що навіть космічний екіпаж Міжнародної космічної станції зафіксував це явище, дозволяючи нам побачити, як тінь рухається поверхнею Землі.

Фото: NOAA

Це не лише спостереження природного явища, але й можливість для науки. Покращені технології та обладнання на борту МКС дозволяють астронавтам робити більш точні вимірювання, що допомагає розуміти природу затемнень та інших астрономічних явищ.

Проте, це лише початок. Нові супутники, такі як GOES-U NOAA та Space Weather Follow On L1 (SWFO-L1) NOAA, заплановані на запуск у найближчі роки, що дозволить нам ще глибше досліджувати Сонце та його вплив на нашу планету.

Фото: NOAA

Для тих, хто зацікавлений у спостереженні астрономічних явищ, існують безпечні методи спостереження та фотографування сонця. Це дозволяє кожному бажаючому ближче пізнати та насолодитися природними дивами космосу.

Отже, повне сонячне затемнення 2024 року – це не лише спектакль для мільйонів глядачів, але й нагадування про величезні можливості науки та технологій у дослідженні космосу.

Фото: NASA

Читай також:

Основне фото: SpaceX

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Росія боїться зеленої енергетики Данії: шпигунський скандал за участю дипломатів рф
«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
НАСА під прицілом: прихильники «пласкої Землі» вважають космічну агенцію «шахраями»
Київстар ТБ презентує: усі фільми про Джеймса Бонда в українській озвучці!
Читати більше