Сміливий айдарівець В'ячеслав Буйновський потребує допомоги!

Сміливий айдарівець В'ячеслав Буйновський потребує допомоги!
Поширити в соціальних мережах:

Номер картки Приватбанку 5168 7572 3191 8378 Отримувач: Буйновська Катерина Михайлівна (мама)

Він одним з перших приїхав на Майдан. З початком агресії проросійських бойовиків В'ячеслав Буйновський добровільно пішов захищати батьківщину – чотири місяці він прослужив у батальйоні "Айдар". Багато разів брав участь у найскладніших воєнних операціях та неодноразово бував у справжньому пеклі.

"Бывало, что и град в 5 метрах разрывался и мины рвались, и снайпер стрелял по мне. Чего только не было… Но как-то все проскакивало. Даже иногда шутил, что опять повезло, опять повезло!" – розказує солдат.

Втім, цього разу В'ячеславу не пощастило. Першого вересня на позицію в місті Щастя, де стояли Буйновський з товаришами, напали російські диверсанти. Поряд з ними впала граната, В'ячеслав, захищаючи товаришів, трохи відкотив її, та снаряд розірвало… Боєць втратив ногу та руку.

Першу допомогу надали в місцевій лікарні, потім літаком доправили до Харкова, звідти на реанімобілі в Київ. Зараз В'ячеслав потребує реабілітації та дорогого протезування відразу двох кінцівок. Грошей на протези у родини немає. Єдиний дохід Буйновських – пенсія мами у 1000 гривень.

Допоможемо побратиму!

До Майдану В'ячеслав працював автомеханіком і будівельником у себе на батьківщині в місті Кролевець на Сумщині. З житла у нього є тільки 12 метрова кімната. Чоловік зізнається – жити там після поранення не зможе, адже всі блага цивілізації знаходяться на вулиці та скоро зима…

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше