"Шпигуни"

"Шпигуни"
Поширити в соціальних мережах:

Країна: Росія, 2013 Жанр: детектив, пригоди Режисер: Дмитро Черкасов У ролях: Оксана Фандера, Анатолій Білий, Ольга Сумська, Олександр Робак, Олексій Литвиненко

Це серіал про людей, яких ми не бачимо, не чуємо і навряд чи колись взагалі помітимо, якщо не займатимемося якими-небудь махінаціями. Адже тоді вони обов‘язково до нас прийдуть. Це люди, для яких самотність не слабкість, а сила. Люди, які вміють протистояти цілим організаціям і здатні вивести на чисту воду будь-якого махінатора.

Саме таких людей зібрав в своїй команді Андрій Шпагін. Їм доведеться розкрити змову великого злочинного синдикату, що займається нелегальним добутком та контрабандою неогранованих алмазів. Увесь складний інструмент працює вже дуже давно і встиг нажити своїм господарям чималенький статок. І досі йому вдавалося переховуватися під маскою цілком легального бізнесу. Довести протизаконність діяльності цього бізнесу буде дуже не легко.

Але вони - справжні шпигуни, що можуть бути у будь-якій подобі, можуть швидко змінити зовнішність. І разом з тим вони не мають права на помилку. Адже уся їх діяльність дуже ризикована, а вороги їх дуже могутні.

Їх чергове завдання ризиковане, як і решта інших, та вони вуличні шпигуни. Люди, які ніколи і ні в чому не програють своїм суперникам. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
НАСА під прицілом: прихильники «пласкої Землі» вважають космічну агенцію «шахраями»
Київстар ТБ презентує: усі фільми про Джеймса Бонда в українській озвучці!
6-річна міжпланетна подорож, яка триває досі: запущена в космос Tesla має 22% шансів вдаритися об Землю
Читати більше