Шикарний маєток Пабло Ескобара став майданчиком для пейнтболу

Шикарний маєток Пабло Ескобара став майданчиком для пейнтболу
Поширити в соціальних мережах:

Пабло Ескобар колись контролював найбільший наркотрафік в світі. У розквіті своєї незаконної діяльності, він мав чистий прибуток у розмірі 56 мільярдів доларів на рік, а по всьому світу у Ескобара були побудовані шикарні маєтки.

Один з головних будинків Ескобара знаходиться в колумбійському місті Медельїн, де і виріс знаменитий наркобарон. Зараз цей колись шикарний особняк потихеньку перетворюється в руїни, але бажаючих відвідати будинок самого Ескобара менше не стає. Про це пише dailymail.

Ескобар придбав маєток в 1982 році, після народження дочки. Будинок був побудований з двошаровими стінами, щоб можна було ховати в порожнини наркотики і гроші. А на території вілли був гостьовий будинок, вертолітний майданчик, басейн, тенісний корт і футбольне поле.

Зараз розкішна вілла використовується як майданчик для пейнтболу. Будь-який бажаючий може заплатити 75 доларів за сеанс гри «поліцейські проти наркобаронів».

Я думаю, що це досить іронічно – використовувати віллу для цієї гри. Це схоже на те, що відбувалося, коли Ескобар втік звідси

Марк Муні, відвідувач вілли

Ще один гість маєтку, Карлос Рамірес, розповів, що стіни будинку поцятковані дірками. Це мисливці за скарбами шукали багатства Ескобара. Але кажуть, що поки ніхто нічого не знаходив.

Багато людей і зараз приходять і роблять дірки в стінах в надії знайти гроші.

Карлос Рамірес, відвідувач вілли

Зараз суперечка за володіння віллою відбувається між владою і колишнім наглядачем маєтку. Поки формальний власник – держава, але доглядач продовжує боротися, стверджуючи, що пропрацював на віллі 20 років і має на неї право.

Більше цікавого читайте на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше