"Шахтар" з розгромом вийшов у чвертьфінал Кубка України

Поширити в соціальних мережах:

У двох матчах 1/8 фіналу "Шахтар" забив у ворота "Полтави" дев'ять м'ячів.

Донецький "Шахтар" став першим чвертьфіналістом Кубка України. У двох матчах 1/8 фіналу "гірники" забили у ворота "Полтави" 9 голів. Після 5:1 в Полтаві команда Мірчі Луческу скромніше виграла у Києві, забивши на гол менше (4:1). Усі м'ячі у ворота полтавчан "гірники" забили у першому таймі. Відзначилися Веллінгтон Нем, Олександр Гладкий та Бернард. Останній оформив дубль. Гості забили гол престижу на початку другого тайму. Відзначився колишній динамівець Дмитро Коркішко. А "Шахтар" після перерви не реалізував жоден з десятка небезпечних моментів. Наступний матч "Шахтар" також зіграє у Києві. У п'ятницю на стадіоні "Оболонь" відбудеться донецьке дербі з "Металургом" у чемпіонаті України.

КУБОК УКРАЇНИ.

1/8 фіналу

Понеділок, 27 жовтня

Київ. Стадіон імені Баннікова

Арбітр: Олександр Головков (Сєверодонецьк)

ШАХТАР Донецьк - ПОЛТАВА - 4:1 (перша гра - 5:1)

Шахтар: 23. Сарнавський, 89. Дентіньо, 18. Ордець, 27. Чигринський (к), 4. Воловик, 8. Фред (17. Фернандо, 77'), 7. Веллінгтон Нем, 11. Марлос (28. Тайсон, 77'), 10. Бернард (29. Алекс Тейшейра, 77'), 74. Віктор Коваленко, 21. Гладкий

Запасні: 32. Каніболоцький, 13. Шевчук, 20. Дуглас Коста, 9. Луїс Адріано

Полтава: 12. Кучинський, 24. Зозуля (к), 4. Бутенін, 49. Бондаренко, 20. Кравченко, 5. Лісовий, 11. Зеленевич (77. Коркішко, 32'), 89. Насібулін, 7. Боровець (28. Турчанов, 27' (22. Євген Коваленко, 46')), 23. Фомич, 78. Соломка

Запасні: 13. Кулінич, 70. Олійник, 10. Ковталюк, 9. Семчук 1:0 Веллінгтон Нем, 9' (Бернард) 2:0 Олександр Гладкий, 20' (Веллінгтон Нем) 3:0 Бернард, 23' (Веллінгтон Нем) 4:0 Бернард, 38' (Марлос) 4:1 Дмитро Коркішко, 51'