"Шахтар" переміг іспанських "левів" на старті Ліги УЄФА

Поширити в соціальних мережах:

"Гірники" забили по голу у кожному таймі, залишивши свої ворота недоторканними.

Донецький "Шахтар" U-19 здобув перемогу над однолітками з іспанського "Атлетика" у першому турі юнацької Ліги УЄФА. Матч завершився з рахунком 2:0. Підопічні Валерія Кривенцова забили по голу у кожному таймі. На 25-й хвилині Олександр Зубков вивів гостей уперед. А на 61-й Василь Штандер збільшив перевагу донеччан. Баски до кінця матчу не зуміли відігратися, тай "Шахтар" більше не забив. Тож юнацька команда "гірників" показала хороший приклад для основної команди "Шахтаря", яка о 21:45 битиметься з "Атлетиком" в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, згідно з котируваннями букмекерів фаворитом поєдинку "Атлетик" - "Шахтар" є іспанці.

Юнацька ліга УЄФА

Груповий раунд.

1-й тур Іспанія. Лесама. Стадіон "Естадіо-де-Лесама"

Головний арбітр: Мануель Шуттенгрубер (Австрія)

АТЛЕТИК U-19 - ШАХТАР U-19 - 0:2 (0:1)

Атлетик: Арейтіо, Сільєро, Лопес, Баке, Осерінхаурегі (Нуньєс, 62), Аспіасу, Арсуага, Медіавілья (Парра, 57), Хурхі (к), Вільялібре, Кордоба (Вісенте, 46)

Шахтар: Кудрик, Кирюханцев, Сагуткін, Матвієнко, Ічуаїдзе, Вачиберадзе (к), Коваленко, Зубков, Штандер (Грачов, 90+2), Арендарук (Меркушов, 84), Борячук 0:1 Олександр Зубков, 25' 0:2 Василь Штандер, 61' Попередження: Вачиберадзе (21'), Матвієнко (52'), Лопес (82'), Баке (89').