Психологічні прийоми, в яких полягає вся "магія" екстрасенсів

Психологічні прийоми, в яких полягає вся
Поширити в соціальних мережах:

Як влаштовані магічні техніки екстрасенсів і цілителів? Деякі з цих «паранормальних» прийомів дійсно працюють і можуть виручити кожного з нас у повсякденному житті.

Шамани, чаклуни і маги тисячі років привертають увагу простих людей таємничими обрядами і заклинаннями. Легко пророкуючи майбутнє і вгадуючи долю людини, вони немов кидають виклик науці. Їх методи вже запозичили циркові чарівники, ілюзіоністи і навіть менеджери по роботі з персоналом, тому що за всім цим чарами криються цілком реальні трюки.

Джерело: AdMe

Аналіз аури і енергетичного біополя.

Як кажуть: У кожної людини є аура. За її кольором дізнаються про характер і проблеми зі здоров'ям.

Насправді: Звичайно, аури не існує. Досвідчений маг знає, що тембр голосу розповість про ступінь впевненості в собі, здоров'я і рід діяльності людини, акцент підкаже, звідки ви родом і навіть наскільки забезпечені. Спостерігаючи за мімікою, екстрасенс визначає темперамент людини.

Наприклад, люди відкриті, добрі частіше посміхаються. Від цього в куточках рота і очей помітні зморшки, навіть якщо особа сидить спокійно. Люди зі складним характером частіше супляться, проявляючи невдоволення, і отримують характерні зморшки між бровами. Уже з цими даними екстрасенс починає розробляти тактику поведінки.

Здатність говорити з духами померлих.

Що кажуть: Медіум входить в транс і закликає душі людей з роду конкретної людини. Маг легко називає ім'я і навіть причину смерті.

Насправді: Щоб вийти на зв'язок з духами, екстрасенс починає зі статистичної ймовірності. Існують більш і менш популярні імена в кожному регіоні. Родичі з цими іменами знайдуться у кожного в роду.

Потім використовуються твердження, застосовні до кожного. Наприклад, фраза про те, що людина «важко пішла з життя» асоціюється зі смертю в результаті нещасного випадку, тривалої хвороби або вбивства. Почувши цю фразу, людина сама уточнить деталі смерті. Деякі маги люблять спецефекти, зображуючи, як померлий задихається. Це справляє враження, тим більше що люди дійсно не можуть нормально дихати в останні хвилини життя незалежно від причини смерті.

Ясновидіння і телепатія.

Що кажуть: Ясновидіння дозволяє побачити майбутнє, а за допомогою телепатії екстрасенси читають думки будь-якої людини, і відстані значення не мають.

Насправді: Вчені заперечують існування подібних здібностей. Замість цього екстрасенси вдаються до методу «гарячого читання». Записуючись на прийом до екстрасенса, людина відповідає на питання менеджера: розповідає про свою проблему, сім'ї та способі життя. Далі працюють аналітики, які досліджують соціальні мережі людини. Під час сеансу екстрасенс використовує цю інформацію, роблячи прогнози.

Успіху сприяють універсальні фільтруючі питання. Наприклад, досить запитати у людини, як часто його турбують проблеми зі здоров'ям. Більшість здивується, як екстрасенс «побачив» хворобу. Іншим порадять звернутися до лікаря для повного обстеження, і там вже точно щось знайдуть.

Парапсихологія.

Що кажуть: Ворожачи на кавовій гущі і вдивляючись в карти Таро, екстрасенс називає знаки і бачення, в яких людина дізнається свою долю і майбутнє.

Насправді: Це схоже на тест Роршаха. Кожен бачить в картинках-плямах те, що його найбільше турбує. Коли ворожка називає побачені образи, людина бачить у них те, що хоче: сам підбирає потрібні значення, знаходить збіги. Цьому сприяють навідні запитання ворожки: «Згадайте, можливо, це щось символізує для вас або ваших близьких».

Астрологічні прогнози.

Що кажуть: За часом, місцем народження і положенням планет відносно сузір'їв визначають характер і передбачають майбутнє людини.

Насправді: Захоплення людства астрологією тисячі років розвивало астрономію, але становище планет ніяк не визначає долю людини. На жаль, астрологи дійсно вірять у власні прогнози, не помічаючи, що використовують універсальні передбачення.


Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Забута історія: перший прапор України на Донбасі з’явився у 1918 році після війни УНР та більшовиків
Ракета «Нептун», яка потопила крейсер «Москва», тепер має нову потужністю та дальність
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b

Ця планета знаходиться за межами Сонячною системою…

Луцьк випередив Ілона Маска: перша українська електровантажівка підкорює ринок
Українська душа Донбасу: правда, яку приховують і яка нищівна для російської пропаганди
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві

А також розповість, звідки насправді походить традиція української державності…

Читати більше