"По той бік вовків"

"По той бік вовків"
Поширити в соціальних мережах:

Країна: Росія, 2002 Жанр: містика, трилер Режисер: Володимир Хотиненко У ролях: Владислав Галкін, Олександр Балуєв, Валентин Гафт, Ольга Остроумова, Ніна Усатова, Іван Бортник, Сергій Гармаш, Олексій Гуськов, Лариса Шахворостова, Олександр Мезенцев

1946 рік. Тільки недавно відгриміла війна. Сергій Висік тільки-но прийшов з поля бою і отримує призначення - його ставлять начальником районного відділу УГРО. Командир спецгрупи кінної розвідки він починає займатися розслідуванням загадкових вбивств, які відбуваються на ввіреній йому території.

Природжений скептик і матеріаліст, Сергій не вірить ні в що містичне, але в процесі подій, що розгортаються починає розуміти, що йому довелося мати справу з чимось дуже дивним і незбагненним з точки зору людської логіки. Кожен день він стикається зі страхом, недомовленістю, і різного роду легендами, які передаються з вуст в уста серед переляканих на смерть жителів містечка. Все, що відбувається ніяк не вкладається в голові колишнього фронтовика.

Висіка не перестає переслідувати почуття, що містичний стан речей йому просто хтось намагається нав'язати... Але навіщо і кому це потрібно?

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше