Підсумки зимової Універсіади-2023: скільки медалей здобула збірна України і яке місце посіла у медальному заліку?

Поширити в соціальних мережах:

Вітаємо наший українських чемпіонів…

Збірна України здобула на зимовій Універсіаді-2023 у Лейк-Плесіді золоту, срібну та чотири бронзові нагороди та посіла у медальному заліку 18 місце. Про це повідомляє Еспресо.TV.

«На Всесвітніх студентських спортивних іграх у США збірна України виборола шість медалей. Золото нашій команді приніс сноубордист Михайло Харук в паралельному слаломі-гіганті. Також на його рахунку бронза в паралельному слаломі.

Біатлоніст Дмитро Грущак виграв срібло у гонці переслідування. Бронзові нагороди також отримали біатлоністи Юлія Городна та Степан Кінаш в одиночній змішаній естафеті, сноубордистка Надія Гапатин у паралельному слаломі та Дмитро Мазурчук і Віталій Гребенюк в командних змаганнях з лижного двоборства», - йде мова у повідомленні.

В загальному медальному заліку Україна фінішувала 18-ю. Перемогла Японія, яка виграла 48 нагород – 21 золоту, 17 срібних та 10 бронзових.

Вітаємо наший українських чемпіонів! Слава Україні!