Пентагон вперше оприлюднив для громадськості кадри з НЛО на Близькому Сході (ВІДЕО)

Пентагон вперше оприлюднив для громадськості кадри з НЛО на Близькому Сході (ВІДЕО)
Поширити в соціальних мережах:

Металева куля, яку зафіксував американський літак-розвідник, все ще вивчається…

Пентагон оприлюднив відео НЛО, що пролітає над зоною активного конфлікту на Близькому Сході в 2022 році, повідомляє видання FOX News. Короткий ролик з металевою на вигляд кулею, що летить на великій швидкості, був продемонстрований нещодавно під час слухань в підкомітеті Сенату з питань збройних сил із нових загроз і можливостей. Спочатку було помічено рух об’єкта з правого верхнього кута екрана до нижнього лівого. Можна помітити, як він тимчасово зникає з поля зору, а потім ненадовго знову з’являється.

За словами директора Управління з усунення аномалій доктора Шона Кіркпатріка, металева куля, яку зафіксував американський літак-розвідник, все ще вивчається:

«Це, по суті, усі дані, які ми маємо про цю подію. Буде практично неможливо повністю ідентифікувати об’єкт лише на основі цього відео».

Питання UAP — невідомих аномальних явищ, яке є урядовим словом для позначення НЛО — у зоні активного конфлікту створює потенційні проблеми і «ймовірність ненавмисного перехресного вогню», як кажуть експерти.

«Зрештою, жодне відео UAP не підтвердить реальність НЛО, — сказав виданню журналіст-розслідувач Джеремі Корбелл. – Цей аргумент постійно наводився протягом десятиліть, коли як цивільні, так і військові пілоти повідомляли або записували об’єкти, події та досвід, які суперечать нашому теперішньому розумінню того, що можливо. Важливо пам’ятати, що консенсусна реальність – це те, що диктує наші переконання. Ми повинні змінюватися та адаптуватися, коли дізнаємося нові істини. Визнання присутності НЛО, ймовірно, є одним із таких моментів формування людства».

Дивіться відео з НЛО ТУТ

Читайте також:

Фото: скріншот с відео FOX News

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше