Парад планет 13 серпня: чого чекати?

Парад планет 13 серпня: чого чекати?
Поширити в соціальних мережах:

Як впливає на жителів Землі одна з найважливіших космічних подій?

У понеділок, 13 серпня, на нас чекає малий парад за участю 4 планет. Це одна з найважливіших космічних подій року.

Астрологічна особливість полягає в тому, що в ряд вишикуються найголовніші планети – Марс, Сатурн, Юпітер і Венера, а також молодий Місяць. Тільки Меркурій залишиться осторонь.

Оскільки цей парад планет вважається малим, то вплив на життя людства також буде не кардинальним. З іншого боку, варто врахувати всі застереження і поради астрологів та бути обережним у цей день.

Чотири планети створять дуже потужний, але короткочасний енергетичний резонанс. Людей у цей час можуть тривожити негативні думки, здатні призвести до апатії і депресії. На життєвому шляху більшості людей можуть з'явитися нові несподівані перешкоди.

У серпні землян здивує метеорний потік Персеїди

Астрологи радять бути обережніше зі словами. Парад планет викликає у людей бажання бачити тільки все найгірше, тому необдумана фраза може зруйнувати стосунки.

Участь Місяця у параді планет впливає на психічний стан та емоційність людей. Він також може зробити так, що деякі з нас стануть справжніми магнітами для негативу.

Венера та Марс можуть породити протистояння між позитивними і негативними починаннями, стати причиною проблем в любові. А Сатурн і Юпітер можуть призвести до хаосу у фінансовій сфері життя.

Також у цей день може підвищитися кількість небезпечних ситуацій на дорогах, можливі поломки технічного обладнання, збільшиться кількість захворювань нервової і серцево-судинної системи, а також можуть виникнути непередбачені фінансові проблеми.

Уникнути ризиків вийде, якщо не відволікатися від поставлених цілей і продовжувати йти до них, спокійно сприймаючи деякі негаразди, підтримувати своє здоров'я, відмовитися від шкідливих звичок, а також вчитися контролювати емоції.

За матеріалами Dailyhoro.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
НАСА під прицілом: прихильники «пласкої Землі» вважають космічну агенцію «шахраями»
Київстар ТБ презентує: усі фільми про Джеймса Бонда в українській озвучці!
6-річна міжпланетна подорож, яка триває досі: запущена в космос Tesla має 22% шансів вдаритися об Землю
Читати більше