Олександра Лобода та Ігор Циганик стали ведучими благодійного аукціону

Олександра Лобода та Ігор Циганик стали ведучими благодійного аукціону
Поширити в соціальних мережах:

27 квітня зірки програми Профутбол на каналі 2+2 Олександра Лобода та Ігор Циганик стали ведучими великого благодійного спортивного аукціону, організованого з метою збору коштів на лікування тяжкохворих дітей.

Великий благодійний спортивний аукціон, організований Академією сучасної освіти А+, сумісно з ФК Шахтар та Jetsetter, зібрав усіх небайдужих до благодійних ініціатив, а зокрема заради збору коштів на лікування тяжкохворих діточок. Благодійна мета зібрала серед гостей відомих спортсменів, бізнесменів та зірок шоубізнесу. Двадцять різноманітних лотів від зіркових представників зібрали загалом 632 тисячі гривень, які будуть передані Благодійному фонду Blago.Art для адресної допомоги дітям з важкими невиліковними діагнозами.

Олександра Лобода та Ігор Циганик

Ведучими вечора та розпорядниками торгів виступили зірки програми Профутбол на телеканалі 2+2 Олександра Лобода та Ігор Циганик. Серед представлених лотів значилися ексклюзивний жіночий спортивний костюм від дизайнерського дому Alonova, футбольні м'ячі з автографами гравців Динамо і Шахтаря, боксерські рукавички з автографом Віталія Кличка, гімнастична стрічка від бронзової призерки Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Анни Різатдінової, клюшка з автографом легендарного хокеїста Олексія Житніка та ін.

Олександра Лобода

Від телевізійної пари Профутболу та телеканалу 2+2 на аукціоні був також представлений лот, переможець якого отримав шанс відчути себе ведучим: потрапити до студії, записати пробний телевізійний тракт, пройти майстер-клас з риторики від ведучих телеканалу.

Олександра Лобода

"У наш час дуже важливо допомагати і опікуватися тими, хто цього найбільше потребує. Безумовно, ми не можемо залишатися осторонь та завжди беремо участь у проектах, які змінюють цей світ на краще. Такий аукціон ми проводили вже вдруге", -  прокоментували свою участь ведучі Профутболу.

Олександра Лобода

Серед футбольної когорти, окрім Олександри Лободи та Ігора Циганика, на вечір завітали футболісти Олександр Кучер та Віктор Коваленко. Також на заході були присутні дизайнерка Ольга Альонова, співачка Санта Дімопулос та інші. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Читати більше