Невдалий день для Дмитра Хльобаса і врятований - для Діно Періча

Поширити в соціальних мережах:

Ця історія почалася 4 серпня о 20:00 у Полтаві на стадіоні імені Бутовського, де грали матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи місцева Ворскла та хорватська Локомотива.

Поєдинок Ворскла - Локомотива почався жваво для хорватів. Вже на першій хвилині Петар Бочкай забив м'яч у ворота Богдана Шуста, а за декілька секунд до цього втратив м'яч один з двох героїв цієї історії – Дмитро Хльобас.

Футболісту Дмитру Хльобасу 22 роки і він є вихованцем Динамо Київ. Зараз Дмитро грає за Ворсклу і є основним гравцем цієї команди. Забиває він майже у кожному матчі, але у четвер, 4 серпня, гра, судячи з усього, не йшла. Спочатку він, як було зазначено раніше, втратив м'яч у центрі поля, а під кінець першого тайму взявся пробивати пенальті, який заробив Ігор Пердута, і промахнувся.

А от гравцю Локомотиви Діно Перічу, здається, вчора щастило. Діно є центральним захисником і виступає під 15 номером. Другий тайм у Полтаві він почав не дуже вдало, зрізавши верхову подачу у свої ворота, після цього, здавалося б, що другий тайм для нього мав би закінчитись так само невдало, як і для Хльобаса. Але на 64 хвилині захисник виграв боротьбу з Олексієм Дитятьєвим і головою влучив у ціль, таким чином виправившись за автогол.

Чим же закінчилася ця історія? Напевно, вже усі вболівальники знають, що Ворскла програла Локомотиві з рахунком 2:3. Для команди Василя Сачка цей Євро-сезон закінчено, а от для команди Томіслава Івковича він продовжується, наступний матч кваліфікаційного раунду вони проведуть проти бельгійського Генку.

У Ворскли вже у наступному сезоні буде ще один шанс повторити досягнення команди Миколи Павлова, а саме, вийти у груповий етап.

Нагадуємо, що вже у ці вихідні на футбольних фанатів чекають матчі 3 туру Чемпіонату України Динамо - Дніпро та Зоря - Чорноморець. Дивіться пряму онлайн трансляцію матчів на 2+2. А у неділю, 7 серпня, не пропустіть футбольні підмсумки у програмі Профутбол о 21:30.