Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

На 2+2 прем'єра гостросюжетного серіалу "Зустрічна смуга"

Поширити в соціальних мережах:

22 травня на каналі 2+2 відбудеться прем'єра вітчизняного гостросюжетного серіалу "Зустрічна смуга", в основі якого реальні історії людей, долі яких об'єднала дорога.

У наш час автомобілі – невід'ємна частина життя. У світі є мільйони водіїв і пасажирів, і в кожного – своя історія з несподіваними, часто небезпечними поворотами. Саме такі гостросюжетні історії з "життя за кермом" розповість глядачам "Зустрічна смуга". У кожній серії нові події і нові герої: випадкові подорожні, автомобілісти-любителі, професійні водії – далекобійники, таксисти, водії автобусів, маршруток, машин швидкої допомоги, експедитори, гонщики, поліцейські, – всі ті, чиє життя пов'язане з дорогою.

"Зустрічною смугою" ми продовжуємо низку прем'єр українських серіалів на 2+2. А те, що в кожній серії у нас новий сюжет, дозволило залучити до роботи багато молодих і талановитих українських акторів. Особливість "Зустрічної смуги" в тому, що всі історії, якими б неймовірними вони не здавалися, взято з реального життя. Можна сказати, що герої серіалу – це кожен з нас, навіть пішоходи, адже щодня ми вирушаємо в дорогу, і навіть найбуденніший маршрут "дім – робота – дім" може принести безліч несподіваних і часто небезпечних пригод. Тому наш серіал – це ще й нагадування глядачам бути завжди пильними в дорозі", – зазначила виконавчий продюсер 2+2 та автор ідеї нового серіалу Оксана Янко-Коваленко.

Прем'єра серіалу "Зустрічна смуга" на каналі 2+2 відбудеться у понеділок, 22 травня, о 19:20. Надалі серіал виходитиме з понеділка по четвер о 20:20. Хронометраж серії: 45 хвилин. Кількість епізодів: 16.

Ідея: Оксана Янко-Коваленко, Ігор Косич

Продюсер: Іванна Дядюра

Режисери: Олександр Тіменко, Галина Кувивчак-Сахно, Віра Яковенко

У ролях: Катерина Кістень, Станіслав Щеткін, Віктор Бабак, Юлія Гапчук, Денис Роднянський, Тетяна Краснікова, Алла Мартинюк, Андрій Ісаєнко, Артемій Єгоров, Ксенія Ніколаєва, Поліна Снісаренко, Володимир Захарченко, Валентина Пугачова,  Сергій Сміян, Любов Тищенко, Андрій Лелюх, Макар Тихомиров, В'ячеслав Хостікоєв, Ганна Тихомирова, Діана Довгань, Арсеній Зуров, Кирило Сузанський

Сценарій: Євген Григоренко, Марина Артеменко, Марина Журавська, Микола Пазенко, Олена Зуєва, Оксана Артеменко, Олександр Рябін, Іван Тимшин, Леся Волошин

Композитор: Олег Фагот Михайлюта

Виробництво: ІДАС ФІЛМ на замовлення 2+2

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кавказька полонянка по-індійськи: навіщо у штаті Біхар викрадають женихів?
Кавказька полонянка по-індійськи: навіщо у штаті Біхар викрадають женихів?

І це не весільна традиція, а скоріше – вимушена необхідність…

Невідомі істоти потопили американський підводний човен: дивись «Безодню» на 2+2
«Аби ваш дім не перетворився на пекло»: українська телеведуча публічно підтримала Путіна
Чернівецький дороговказ: тридцять три знаки на кількох квадратних метрах
Жорстока стрілянина у Дніпрі: що могло стати мотивом для стрілка-нацгвардійця?
Жорстока стрілянина у Дніпрі: що могло стати мотивом для стрілка-нацгвардійця?

Солдат-строковик Артем Рябчук ріс без батька у сім'ї віруючих…

Шалені зарплати банкірів: скільки отримують керівники державних банків
Шалені зарплати банкірів: скільки отримують керівники державних банків

Величезні суми з бюджету йдуть на утримання чиновників…

Читати більше