Мріє спалити танк московитів: чемпіон Європи з боїв без правил став оператором військових дронів

Мріє спалити танк московитів: чемпіон Європи з боїв без правил став оператором військових дронів
Поширити в соціальних мережах:

А ще у мирному житті «Макс» був бізнесменом…

Майстер спорту міжнародного класу одразу в кількох силових дисциплінах тепер має позивний «Макс» і працює «пілотом» - саме так солдати називають операторів розвідувальних та ударних повітряних дронів.

«Він неодноразовий чемпіон України з греплінгу (вид боротьби. — Авт.) та традиційного джіу-джитсу. Кілька разів ставав переможцем міжнародних змагань із дзюдо. Заняття класичними дзюдзюцу, дзюдо, бойовим самбо, айкідо, муай, змішаними єдиноборствами врешті-решт дали йому змогу здобувати чемпіонські пояси і в боях без правил на європейських майданчиках ММА. До початку широкомасштабного вторгнення росіян він встиг провести п’ять поєдинків, чотири із яких виграв», - пише портал armyinform.

вра

Крім того, у мирному житті «Макс» був бізнесменом – разом із дружиною відкрили декілька супермаркетів у рідному місті, але коли прийшли російські загарбники, то він не вагаючись пішов захищати Батьківщину.

«Б’ючи окупанта на Запоріжжі, він вважає себе кориснішим, аніж би займався, приміром, волонтерством. Каже, що під час бойової роботи відчуває просто шалений мисливський азарт. І ледве привчив себе працювати так, щоб і сам, і його група, керовані «пташки», піддавалися на передовій найменшим ризикам. – розповідає про «Макса» armyinform. – Маючи на рахунку чималу кількість знищеної чи знешкодженої ворожої піхоти, він мріє про більше. А саме — власноруч спалити танк московитів».

Проте на війні «Макс» не сам. Разом із ним пліч-о-пліч воює і його рідний брат Андрій, який у 2014-2015 роках здобув неоціненний бойовий досвід на Сході. До речі, обидва брати до великої війни тренували дітей з бразильського джіу-джитсу та греплінгу, мріючи виростити з них майбутніх українських чемпіонів.

Слава українським захисникам!

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
Читати більше