Міфи та факти: чому Сатурн залишається недосяжною метою для астронавтів?

Міфи та факти: чому Сатурн залишається недосяжною метою для астронавтів?
Поширити в соціальних мережах:

На перший погляд це питання може здатися дивним, але…

Серед запитань, які час від часу виникають у глобальній спільноті, одне постійно привертає увагу: «Чому ми не можемо висадити астронавтів на Сатурн?» На перший погляд це питання може здатися дивним, але деякі інтернет-користувачі навіть стверджують, що існує змова, яка заважає нам відправити астронавтів на цю величезну планету. Давайте розглянемо це питання критично і з'ясуємо, чому місія на Сатурн надзвичайно непрактична та майже неможлива.

Причина №1: Газовий гігант

Як пише видання Iflscience, першою ключовою причиною є те, що Сатурн є газовим гігантом. Це означає, що він в основному складається з водню та гелію, а також містить сліди льоду, аміаку і метану. Глибше всередині Сатурна, водень стає рідким під великим тиском, а нижче знаходиться надзвичайно важкий гелій. У центрі планети розташоване кам'яне ядро, яке має значно більшу масу, ніж Земля, і є приблизно в 10 разів важчим за нашу планету. Це ядро оточене щільною оболонкою, складеною з металів, таких як залізо та нікель.

Однак навіть якщо ви знайдете спосіб пройти крізь газову оболонку та опуститися до ядра, ви стикнетеся з низкою проблем. Одна з головних проблем – це величезний тиск та неймовірно високі температури всередині Сатурна. Атмосферний тиск на Землі становить трохи більше 1 бару, в той час як в атмосфері Сатурна він перевищує 1 мільйон бар. Температури на Сатурні сягають тисячі кельвінів, що робить будь-яку спробу висадити астронавтів на планеті практично неможливою.

Причина №2: Відсутність твердої поверхні

Іншою важливою причиною, чому місія на Сатурн не є реалістичною, є відсутність твердої поверхні на планеті. Сатурн не має твердої земельної поверхні, на яку можна було б висадити астронавтів. Замість цього, він складається з газу, який переходить в рідкий та металевий водень на глибині. Також неясно, чи існує там тверде ядро, а якщо існує, то воно може бути рідким.

Отже, відправити астронавтів на Сатурн – це практично неможливе завдання. Ця планета занадто велика, газова та небезпечна для будь-яких спроб її дослідження. Хоча існують плани для дослідження її атмосфери та обігу, вони передбачають використання далеких космічних апаратів, а не астронавтів. Таким чином, планета Сатурн залишається однією з найвіддаленіших і недосяжних точок у нашому сонячному системі, недоступною для людської присутності.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Забута історія: перший прапор України на Донбасі з’явився у 1918 році після війни УНР та більшовиків
Ракета «Нептун», яка потопила крейсер «Москва», тепер має нову потужністю та дальність
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b

Ця планета знаходиться за межами Сонячною системою…

Луцьк випередив Ілона Маска: перша українська електровантажівка підкорює ринок
Українська душа Донбасу: правда, яку приховують і яка нищівна для російської пропаганди
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві

А також розповість, звідки насправді походить традиція української державності…

Читати більше