"Металіст" програв скромним бельгійцям у Лізі Європи

Поширити в соціальних мережах:

Харків'яни зазнали другої поспіль поразки у групі L.

Харківський "Металіст" продовжує розчаровувати своїх уболівальників. У другому турі Ліги Європи команда Ігоря Рахаєва зазнала поразки від скромного бельгійського "Локерена". Гра у однойменному містечку закінчилася з рахунком 1:0 на користь бельгійських "триколорів". За весь матч харків'яни не напрацювали на гол. А удари були або дуже неточними, або слабкими. Бельгійці могли забивати щонайменше тричі.

На 16-й хвилині Дішленкович врятував харків'ян після удару Лея. А на 77-й хвилині Владімір відбив два удари поспіль - від Дессерса і Абдурахімі. Щоправда, за кілька хвилин до цього Де Паув влучним ударом з-за меж штрафного приніс бельгійцям три очки. Дішленкович міг і повинен був відбивати м'яч, але як не щастить, то по повній.

В іншому матчі групи С "Легія" перемогла "Трабзонспор" на виїзді. Тепер харків'ян чекають два матчі з поляками, в яких і вирішиться подальша доля "Металіста" у Лізі Європи. Найближча гра пройде 23 жовтня у Львові.