Майже три тисячі дитячих малюнків відправляться в космос на новому супутнику

Майже три тисячі дитячих малюнків відправляться в космос на новому супутнику
Поширити в соціальних мережах:

На презентації екзопланетного супутника «Хеопс» в Швейцарії представили дві плити, прикрашені тисячами дитячих малюнків, які відправляться в космос.

Три роки тому тисячі дітей надихнулися вивченням планет поза Сонячною системою і перенесли свої фантазії на папір – так вийшли малюнки безлічі чудових планет в невідомих зоряних системах. Європейське космічне агентство відібрало 2,7 тисячі малюнків, які відправляться в космос разом з екзопланетним супутником «Хеопс».

Новий супутник проведе високоточні вимірювання зірок, простежуючи найдрібніші зміни в яскравості планет, і визначить їх розміри. Поєднуючи ці дані з уже відомою інформацією про планети, «Хеопс» зможе обчислювати щільність планети і дізнається, чи є вона кам'яною, крижаною або ж водною.

Це перша наукова місія малого класу і дуже ризикована. Це важливий крок у визначенні характеристик планет, які за розміром десь між Землею і Нептуном, крім того, «Хеопс» з'ясує склад цих планет, що допоможе в подальших пошуках населених світів за межами Сонячної системи.

Ян Вернер, генеральний директор ЄКА

Команда Бернського університету прикладних наук в Швейцарії зменшила малюнки і вигравіювала їх на двох титанових плитах, кожна з яких 18 сантиметрів в діаметрі і 24 сантиметри у висоту. Космічний апарат недавно пройшов серію випробувань.

Щойно «Хеопс» досягне земної орбіти, він почне описувати деякі з уже відкритих позасонячних світів, багато з яких схожі на малюнки, які відправляться з ним в космос.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Росія боїться зеленої енергетики Данії: шпигунський скандал за участю дипломатів рф
«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
НАСА під прицілом: прихильники «пласкої Землі» вважають космічну агенцію «шахраями»
Київстар ТБ презентує: усі фільми про Джеймса Бонда в українській озвучці!
Читати більше