Макгрегор – Мейвезер: найочікуваніший поєдинок року має відбутися

Макгрегор – Мейвезер: найочікуваніший поєдинок року має відбутися
Поширити в соціальних мережах:

Діючий чемпіон UFC у легкій вазі Конор Макгрегор зустрівся з Дейною Вайтом, щоб підписати свою частину угоди перед боєм із Флойдом Мейвезером.

Легендарний поєдинок зухвалого бійця UFC Конора Макгрегора та непереможного боксера Флойда Мейвезера має от-от відбутися. Нещодавно президент UFC офіційно оголосив про підписання угоди.

"З боку Макгрегора все погоджено. Тепер я працюю із командою Мейвезера", – повідомив Дейна Вайт в інтерв'ю для ММАjunkie.

Одразу після появи інтерв'ю Вайта в ефірі, ірландський боєць підтвердив новину на своєму веб-сайті The Mac Life. "Це велика честь – підписати цю рекордну угоду, – заявив Макгрегор. – Перша і найважливіша частина цього історичного договору на даний час є офіційно погодженою. Вітаю усі сторони, які беруть у цьому участь".

Президент UFC переконаний, що бій не буде легким – Флойд Мейвезер відомий своєю прискіпливістю до найдрібніших деталей поєдинку, від одягу бійців до спільного доходу.

Зі свого боку, Мейвезер підтвердив, що повернувся після виходу на пенсію та готовий зустрітися із зіркою UFC на ринзі. "Є тільки один бій, який має сенс, – заявив Мейвезер у середу ввечері у своєму інтерв'ю у Лондоні, як повідомляє англійське видання Вusiness Іnsider. – Я вийшов з пенсії, тому що я хочу дати світу те, що він хоче бачити".

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Читати більше