Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
"Лінійний відділ" 2021-10-18

"Лінійний відділ"

"Лінійний відділ"
Поширити в соціальних мережах:

Країна: Росія, 2012 Жанр: детектив, кримінал Режисер: Рустам Уразаєв, Андрій Канівченко У ролях: Олексій Булдаков, Максим Коновалов, Андрій Фролов, Іван Оганесян

Вокзал - ідеальне місце для будь-якого злочину. Тут ламаються долі і продаються квитки в один кінець. Тут часто стають на вірний шлях, а від розкладу іноді залежать життя і смерть. Тут щодня і цілодобово кипить життя, не стихаючи ані на хвилину: ледь перон залишають сотні прибувших пасажирів, як їм на зміну тече нескінченний потік від'їжджаючих, не змовкаючи ллються з гучномовців оголошення... У штовханині і стрімкій метушні неможливо повністю убезпечити себе і свій багаж. Саме на це і роблять ставку злодії і аферисти, які зробили Привокзальну площу місцем постійного і чималого заробітку. Дрібні злодюжки і кишенькові злодії, докучливі цигани і жебраки всіх мастей, п'яниці, волоцюги та професійні жебраки - тут вони завжди знайдуть своїх жертв. 

Тут своє суворе життя, і тому робота місцевих оперативників особливо небезпечна і важка. Група з вбивчого відділу міліції намагається всіма силами зупинити грабежі та вбивства, що кожен день відбуваються на площі. Іноді навіть у них опускаються руки через приголомшливу жорстокість злочинців. Але здаватися не в їхніх правилах!

Дивіться кримінальний серіал "Лінійний відділ" у будні о 9:40 на 2+2.

 

Про зйомки серіалу:

Перевтілення акторів у своїх героїв не завжди супроводжувалося приємними моментами. За час роботи над роллю Боби Олексій Булдаков багато спілкувався і з бомжами, і з поліцейськими, і майже кожен день бачив труп бомжа - то змерз, то вбили, то наркотики.

А Максим Коновалов, він же капітан Антон Корзун, кілька разів затримував справжніх хуліганів разом з опергрупою вокзалу, і брав участь в допитах.

Дійсно, серіал підіймає складні проблеми, які існують на залізничних вокзалах: панування кримінального світу, з одного боку, і необхідність протистояння йому простих людей, зі своїми сімейними і особистими проблемами, які одного дня вирішили присвятити своє життя охороні порядку і тепер усіма силами намагаються знешкодити цей кримінальний світ, для якого вокзал - райський куточок.

Любовні перипетії та кримінальні пристрасті серіалу не залишать вас байдужими. Занурьтеся в бурхливе вокзальне життя на телеканалі 2+2!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Летючі медузи зі штучним інтелектом: диво-аероби зустрічають відвідувачів у галереї Лондона
Летючі медузи зі штучним інтелектом: диво-аероби зустрічають відвідувачів у галереї Лондона

Месткиня прагнула дослідити злиття біологія та технологій…

Люди походять з вулкану: вчені з’ясували, хто був останнім предком усіх живих істот на Землі
Люди походять з вулкану: вчені з’ясували, хто був останнім предком усіх живих істот на Землі

Чорні курці мають власну екосистему з унікальними видами життя…

Розлучення року: чому Польща може покинути Європейський Союз
Найміцніший матеріал у світі, який витримує ядерний вибух, винайшов перукар на кухні
Чоловік закопав мільйони серед пустелі: четверо людей загинули, намагаючись їх знайти
Чоловік закопав мільйони серед пустелі: четверо людей загинули, намагаючись їх знайти

Колишній власник скарбу навіть опублікував книгу із підказками…

Машина, якою керують два водії одночасно: приголомшливе авто-диво змайстрували у Львові
Читати більше