Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
"Команда Росії" - "Українські отамани": більше ніж битва! 2021-10-19

"Команда Росії" - "Українські отамани": більше ніж битва!

"Команда Росії" - "Українські отамани": більше ніж битва!
Поширити в соціальних мережах:

21 лютого "Українські отамани" проведуть третій виїзний матч у нинішньому розіграші змагань WSB. Найближчої суботи наша команда, у Волгограді, зустрінеться з "Командою Росії".

Цієї суботи на "Українських отаманів" очікує одна з найбільш принципових та інтригуючих матчевих зустрічей сезону. У виїзному матчі, "Отамани" зійдуться у ринзі з "Командою Росії". Матчева зустріч проходитиме у Волгограді в рамках шостого туру змагань Всесвітньої серії боксу.

До матчу з "Командою Росії" професіональний боксерський клуб "Українські отамани" підходить у статусі одного з лідерів підгрупи "А". За результатами попередніх проведених поєдинків наша команда посідає друге місце у підгрупі "А". В п'яти стартових турах "Українські отамани" здобули тринадцять залікових балів. В той час наші майбутні суперники, "Команда Росії", посідає третє місце підгрупи з дев'ятьма заліковими балами.

В останньому турі змагань WSB "Українські отамани" перемогли на виїзді "Алжирських пустельних яструбів" з рахунком 3:2. Перемогу також святкувала й "Команда Росії". Тижнем раніше росіяни розбили "Британських левових сердець"  з рахунком 5:0.

"Попереду нас очікує дуже непростий та в той самий час надзвичайно принциповий для обох команд поєдинок. Коли в ринзі зустрічаються українська та російська школи боксу, які на сьогоднішній день є одними з найсильніших у світі, – це завжди цікаво! Тому від найближчої матчевої зустрічі я очікую безкомпромісних двобоїв, – зазначив головний тренер "Українських отаманів" Михайло Мельник. – Єдине я прохаю не спекулювати нашим майбутнім матчем в політичному аспекті. Адже, скажу відверто, це заважає нашим боксерам та тренерам у підготовці. Ми всі чудово розуміємо, яка наразі на нас покладена відповідальність, тому прикладемо усіх зусиль аби порадувати усю Україну хорошими боями та вдалим результатом. Я впевнений у своїх хлопцях, як і вони впевнені у своїх силах, тому їдемо до Росії здобувати залікові бали!".  

Склади учасників матчевої зустрічі будуть відомі 18 лютого.

"Українські отамани" беруть курс на Волгоград у четвер, 19 лютого, а вже за день, 20 числа, наша команда прийматиме участь у головному перед матчевому заході – офіційній процедурі зважування команд-учасниць матчевого протистояння.

Ексклюзивне право трансляції поєдинків Всесвітньої серії боксу (WSB) на території України належить телеканалу "2+2". Наступна трансляція відбудеться 21 лютого о 19:00 в рамках матчевої зустрічі між "Українськими отаманами" та "Команда Росії".

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Неймовірні астрономічні знання: дослідники знайшли у Африці плем’я, яке контактувало з прибульцями
Надсекретний військовий об’єкт: у лісах Закарпаття захована засекречена РЛС
Надсекретний військовий об’єкт: у лісах Закарпаття захована засекречена РЛС

Місцеві жителі протягом багатьох років гадки не мали, що це за об'єкт…

Фатальна столична аварія: жахливі наслідки шокують
Фатальна столична аварія: жахливі наслідки шокують

Відбійник пронизав авто як шампур, і вийшов із нього метрів на п’ятнадцять…

Контрабанда в Борисполі: як пасажири стають учасниками схеми завезення алкоголю і цигарок
Контрабанда в Борисполі: як пасажири стають учасниками схеми завезення алкоголю і цигарок

Подорожуючи літаком ви стаєте зручним інструментом для контрабандистів…

Наші захисники «заспокоїли» окупантів: як пройшли святкові дні на фронті
Наші захисники «заспокоїли» окупантів: як пройшли святкові дні на фронті

Побратими роблять татуювання як обереги, бо війна нагадує їм про себе щодня…

Куди зник мільйон гривень: у місті Сміла виділили гроші на ремонт доріг і «загубили» кошти
Читати більше