"Кисневий голод"

"Кисневий голод"
Поширити в соціальних мережах:

Країна: СРСР, 1991 Жанр: драма Режисер: Андрій Дончик У ролях: Тарас Денисенко, Ілля Сенацький, Віктор Степанов, Олексій Горбунов

У радянській військовій частині "діди", зачитавши наказ про демобілізацію, вирішили познущатися над молодими військовослужбовцями. Всі молоді покірно терпіли, окрім рядового Білика. Хлопець  не став терпіти, на що сержант сказав, що такі тут самі вішаються.

Старшина дивізіону прапорщик Гамалія викликав до себе кількох новобранців  і запропонував їм назвати імена кривдників. Але жоден з молодих не наважується цього зробити. Тоді прапорщик дозволяє їм написати імена на папері і кинути в скриньку для скарг і пропозицій. Виявивши ящик для скарг і пропозицій порожнім, прапорщик безрезультатно намагається особисто дізнатися у Білика, хто ж б'є новобранців. Своєю стійкістю молодий солдат завойовує повагу "дідів". І першим відповідальним дорученням став похід у крамницю за горілкою. Операція провалюється, а за самовільне залишення частини рядовому Білику оголошено 10 діб гауптвахти.

Через 10 днів Білик повертається в частину. Тепер прапорщик Гамалія намагається дізнатися у нього, хто послав того за горілкою. Не отримавши правди прапорщик оголошує і сержанту і Білику наряд у варту, саме в той час як більшість товаришів сержанта демобілізувалися в першій партії. Під час слідування до посту, сержант, який вважає, що Білик його здав, наказує молодому виконувати віджимання у великій калюжі. Білик спочатку підкоряється, а потім направляє автомат на сержанта.

Чується автоматна черга на 2+2 у суботу о 02:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці

Але що правителька далекого Єгипту шукала на наших землях?..

Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон
Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон

На глядачів чекатимуть прем'єри кількох серіалів власного виробництва…

Читати більше