Кінь подав до суду на колишню господиню і вимагає 100 000 доларів за страждання

Кінь подав до суду на колишню господиню і вимагає 100 000 доларів за страждання
Поширити в соціальних мережах:

Джастіс (Справедливість) – так звати восьмирічного коня породи американська верхова. Правда, раніше у нього було інше ім'я – Шедоу (Тінь) – і зовсім інше життя, повне страждань.

Він важив всього 130 кілограмів, у нього були воші, шкіра покрита струпами, а геніталії настільки обморожені, що, швидше за все, їх доведеться ампутувати. Про це пише bigpikcha.

До такого стану тварину довела колишня господиня, на яку тепер Джастіс подав до суду. Представники Джастіса, юристи, вимагають від колишнього власника коня відшкодувати збиток за жорстоке поводження з твариною. У позові, поданому від імені Джастіса, кінь вимагає від колишнього власника виплатити не менше 100 тисяч доларів за весь біль і страждання, які йому довелося перенести, а також, щоб відшкодувати витрати на ветеринарних лікарів.

Справу Джастіса можна справедливо назвати революційною. Раніше зроблені спроби захистити права тварин успіхом не увінчалися. У тварин просто немає юридичного статусу, щоб подавати в суд. Але у справи Джастіса може бути шанс, тим більше що розгляд справи проходить на території держави з прогресивними законами про захист тварин.

Було зроблено безліч спроб дозволити тваринам не тільки захищатися, а й мати право звертатися до суду, коли їх права порушують.

Метью Лиман, директор з правових питань у Фонді правового захисту тварин

Сам кінь, звичайно, не знає про те, що подає до суду на колишнього власника. Але Сара Ханнеке, адвокат Фонду правового захисту тварин в Портленді, каже, що незнання закону тут ролі не грає.

Це не ново, коли хтось постраждав від дій іншого, але говорити від себе в суді не може, тому його представляє інша людина. Дітям дозволено подавати позови, тому що ми визнаємо, що у них є інтереси, захищені законом.

Сара Ханнеке, адвокат Фонду правового захисту тварин

Згідно з позовом, колишній власник Джастіса, Гвендолін Верчер, віддала коня зоозахисникам за порадою сусіда в 2017 році. Ветеринар, який оглянув коня, заявив, що тварина вкрай виснажена і слабка. Зараз кінь живе під опікою зоозахисників, набирає вагу і виглядає набагато краще. Йому намагаються знайти новий будинок, але це досить складно, тому що Джастісу потрібен особливий догляд і спостереження ветеринарів.

Поки невідомо, чим закінчиться судова тяганина. Адвокати Джастіса впевнені, що можуть виграти справу. А навіть якщо не вийде, то прецедент точно створений. Якщо Джастіс виграє, то гроші, отримані від колишньої господині, переведуть до спеціального фонду на ім'я коня.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
НАСА під прицілом: прихильники «пласкої Землі» вважають космічну агенцію «шахраями»
Київстар ТБ презентує: усі фільми про Джеймса Бонда в українській озвучці!
6-річна міжпланетна подорож, яка триває досі: запущена в космос Tesla має 22% шансів вдаритися об Землю
Читати більше