"Карпати" з розгромом виграли у "Чорноморця"

Поширити в соціальних мережах:

У четвертому турі Чемпіонату України з футболу львівські "Карпати" перемогли одеський "Чорноморець" з рахунком 4:0.

"Леви" почали атакувати з перших хвилин матчу і уже на п'ятій - відкрили рахунок. Карноза забив зі штрафної у дальній кут воріт.

Карпати - Чорноморець. 1-0. Гол Карнози

Перевага у рахунку додала ще більшої впевненості гравцям "Карпат", тож другого гола чекати довелося не довго. Костевич пройшов по лівому флангу з м'ячем, спасував у центр на Голодюка, а той сильним ударом в один дотик відправив круглого прямо у кут воріт.

Карпати - Чорноморець. 2-0. Гол Голодюка

Після другого гола "Карпати" не зменшували темп гри і продовжували бити по воротах, але жодна зі спроб не закінчувалась взяттям воріт. Гравці "Чорноморця" теж змогли завдати пару ударів у відповідь, але безрезультатно.

У другому таймі "леви" переважно тримали м'яч у центрі поля поки справа не дійшла до замін. Ігор Йовичевич вдало замінив Худоб'яка на Страшкевича. Вадим на 75-й хвилині точно пробив з тридцяти метрів і м'яч полетів повз воротаря у ворота.

Карпати - Чорноморець. 3-0. Гол Страшкевича

В компенсований арбітром час львівський клуб отримав можливість забити ще раз. Страшкевич отримав м'яч, уникнувши офсайду, і побіг у напрямку воріт Боровика. Воротар "Чорноморця" зіткнувся з гравцем і Вадим упав на поле. Арбітр видалив Боровика і назначив пенальті. Відбивати удар Даушвілі пішов Слінкін, але грузин був точним і поцілив у "дев'ятку" воріт.

Карпати - Чорноморець. 4-0. Гол Дуашвілі

Таким чином, остаточний рахунок матчу "Карпати" - "Чорноморець" став 4:0.

"Карпати" посідають третє місце у турнірній таблиці ЧУ, відстаючи від "Шахтаря" на одне очко. "Чорноморець" продовжує перебувати в кінці таблиці на дванадцятій позиції.

У наступному турі львів'яни поїдуть у столицю, де гратимуть з київським "Динамо". Матч транслюватиме канал "2+2" у суботу, 15 серпня, о 19:15. Одесити прийматимуть вдома луганську "Зорю". Цей поєдинок також можна буде подивитися на "2+2" у неділю, 16 серпня, о 19:15