Канадець побудував неймовірний дім без електричних інструментів

Канадець побудував неймовірний дім без електричних інструментів
Поширити в соціальних мережах:

Чоловік власноруч звів оселю посеред лісу, без жодної допомоги та сучасних електричних інструментів, та зняв весь процес на відео.

47-річний канадець Шон Джеймс – любитель дикої природи і всього, що пов'язано з відпочинком на свіжому повітрі та спортом. Раніше чоловік мав власний бізнес, проте під час кризи 2008 року він втратив усе. Але Джеймс не впав у відчай:

"Це був повчальний досвід. Тоді я сказав собі: потрібно повернутися на початок".

Минулого березня Джеймс купив 20 акрів землі неподалік від парку Алгонквін, Онтаріо, і вирішив побудувати там дім, вирощувати для себе їжу, а також завести худобу та розводити курчат.

"Моєю метою було побудувати собі примітивне житло в дикій природі, де я зміг би жити без технологій та відпочивати, – поділився Джеймс. – Наприкінці квітня я зрубав перше дерево – канадську ялицю. З червня по серпень я збирав будівельний матеріал і ставив каркас, закріплюючи його зарубками на колоді зрубу по кутах майбутнього будинку. У серпні очистив землю, поклав гравій і почав зводити дерев'яний будиночок. До вересня стіни були готові, і в жовтні я почав працювати над дахом".

Чоловік зрубав близько 100 дерев, щоб звести невеликий дерев'яний будинок 6 × 3 метри. Дім зведений без використання електроінструментів. Будівництво зайняло шість місяців – почав Джеймс в червні 2017 року, а закінчив у листопаді того ж року.

Процесом будівництва чоловік поділився на своєму каналі у YouTube:

"На відео знято весь процес – від першого дерева, яке я зрубав, до останньої дошки, якою виклав підлогу. Без їжі, балаканини, візитів друзів. Тільки теслярські роботи та виживання в дикій природі. Кров, піт і сльози".

Чоловік стверджує, що це допомогло повернути йому впевненість у собі.

"Коли ви будуєте власне житло та отримуєте їжу з землі, це дає вам впевненість, необхідну для вирішення будь-яких життєвих питань, – розповів Шон Джеймс для ABC News. – Якщо ви справді мрієте про щось, встаньте та зробіть це. Досить мріяти".

Чоловік також веде блог, де дає поради та ділиться власним досвідом в подорожах, екстремальному виживанні та будівництві.

За матеріалами BigPicture.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Росія боїться зеленої енергетики Данії: шпигунський скандал за участю дипломатів рф
«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
НАСА під прицілом: прихильники «пласкої Землі» вважають космічну агенцію «шахраями»
Київстар ТБ презентує: усі фільми про Джеймса Бонда в українській озвучці!
Читати більше