Ігор Суркіс: “Моя дискваліфікація — гумористична”

Поширити в соціальних мережах:

Президент київського Динамо прокоментував свою дискваліфікацію на три матчі за поведінку після гри Арсенал - Динамо, у якій динамівці перемогли з рахунком 1:0. Тоді Ігор Суркіс на емоціях висловив незадоволення суддівством на матчі.

Контрольно-дисциплінарний комітет футбольної федерації України дискваліфікував на три гри президента київського Динамо Ігоря Суркіса, за його поведінку після гри Арсенал-Динамо. На емоціях після гри Ігор Суркіс висловив своє незадоволення арбітрам. Ті ж написали це у рапорті.

Я это переживу. Не имеет значения, где я буду смотреть футбол. Я одинаково буду переживать за свою команду, как на трибуне, так и вне трибуны. Я очень спокойно переношу эту юмористическую дисквалификацию.

Ігор Суркіс, президент клубу "Динамо Київ"

Повний коментар дивіться у відео.

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше