Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

"Зоряні війни: Прихована загроза"

"Зоряні війни: Прихована загроза"
Поширити в соціальних мережах:

Країна:  США, 1999 Жанр: пригоди, фантастика Режисер: Джордж Лукас У ролях: Ліам Нісон, Юен МакГрегор, Наталі Портман, Рей Парк, Джейк Ллойд

Чи був зорепад, коли народився Енакін? Давним-давно в далекій-предалекой галактиці жив маленький Ені - хлопчисько, наділений унікальними здібностями. Він завжди мріяв вибратися з забутої планети Татуїн - курного царства несправедливості. Йому пощастило: хлопчиська випадково помітили два джедаї: Квай -Гон Джин і Обі - Ван Кенобі. Ніхто не відав який шлях чекає білявого хлопчиська. Тільки мудрий майстер Йода відчуває як згущується тьма... Енакін задумливо дивиться на зірки, він ще не знає, що є сни, що не збуваються. Його мрія - стати справжнім джедаєм, мудрим і сильним, справедливим. І він ступає на шлях йому уготований.

Тим часом у Республіці неспокійно: загроза війни нависла над галактикою немов тінь. І усім цим, немов вправний ляльковод маріонетками, керує хтось далекоглядний, хитрий, таємничий. Смикає за невидимі нитки, холоднокровно штовхаючи світ в безодню. Владика Ситхів. Один з тих, хто мав би згинути багато років тому. Антиподи джедаїв, непримиренні вороги. Цій невловимій тіні протистоїть юна Падме Амідала, королева планети Набу. Після джедаїв вона - головна перешкода до влади. Значить, вона приречена на смерть. Починається тактично хитра політична гра. Партія в шахи, де число чорних фігур невідомо. Білі виграють партію. Знову світло, знову тиша - дзвінка, оманлива, хитка, ніби перед бурею. А десь причаїлося зло і вичікує своєї години . Чи перемога це? Партія не закінчена…

Тож буде із вами сила на 2+2 у суботу о 18:00.

 

Цікаво знати: "Прихована загроза" стала найуспішнішим фільмом 1999 року, заробивши більше 431 мільйона доларів в Північній Америці та 439 мільйонів доларів в іншому світі. Це відповідає п'ятому місцю в американському та загальносвітовому списку рекордних касових зборів.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

12-річні командири: українські хлопчаки організували блокпост, що здивував навіть професійних військових
12-річні командири: українські хлопчаки організували блокпост, що здивував навіть професійних військових

Військові ЗСУ зізналися, що пишаються підростаючим поколінням українців…

Татова «радість»: дочка пропагандиста соловйова відкрито виступає проти війни
Татова «радість»: дочка пропагандиста соловйова відкрито виступає проти війни

32-річна Катерина Соловйова живе в москві і грає в групі «The Blueztocking»…

Найбезпечніша країна світу: її територія завбільшки з чверть Києва, а отримати там громадянство практично неможливо
Її поховали у вирві від снаряду, який її вбив: хлопчина, що усиновив братів та сестер, розповів як померла їхня мама
«На щиті» замість «вантаж 200»: яка роль нової термінології щодо повернення загиблих українських бійців і чому це важливо?
Ще 7 безпілотників і 14 артилерійських систем рашистів знищено: бойові втрати ворога станом на 1 червня
Читати більше