Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
"Зоряні війни: Атака клонів" 2021-09-19

"Зоряні війни: Атака клонів"

"Зоряні війни: Атака клонів"
Поширити в соціальних мережах:

Країна: США, 2002 Жанр: фантастика, бойовик, пригоди Режисер: Джордж Лукас У ролях: Наталі Портман, Юен МакГрегор, Хейден Крістенсен, Крістофер Лі, Семюель Л. Джексон

Торгова Федерація пішла в тінь, але в Республіці починають твориться дивні речі, ніби хтось невидимою рукою маніпулює усіма: політичні інтриги, неузгодженість, змови, криза, таємниці і морок. Темрява опустилася на Галактику.

Енакін Скайуокер, який от уже десять років учень Обі-Вана Кенобі, розривається між почуттями і боргом. На нього тисне все, що його оточує. Він нікому не може розкритися, його наставник ставиться до нього із зневагою, ніби постійно вказуючи на його місце. Лицарі - джедаї стали втрачати колишню силу і якості. Вони змінилися, вони стали сліпі і навіть байдужі до всього. І тільки Енакін поводиться так, як годиться. Так, як колись вершив справедливість великий лицар Квай-Гон Джин. З його смертю з Ордена Джедаїв пішло найважливіше - здатність довіряти своїй інтуїції, часом ризикувати, крокуючи геть від строгих правил Кодексу, аби вчинити правильно.

Він терпить все, він тримається, він долає муки і позбавлення, якими йому навіть поділитися ні з ким. Тільки одна людина в Республіці бачить в нім Велику Силу, тільки один сприймає його всерйоз, і це навіть не Амідала, це хтось інший... У загальному вирі темряви на проблеми Енакіна ніхто просто не звертає уваги. А він розуміє, що ось-ось зайде надто далеко. Батальйони клонів строгим маршем піднімаються в зорельоти, над Корусантом згустилися фарби, зорельоти армії клонів піднімаються вгору, стаючи на шлях війни.

Темрява згущується, Зло наближається і скоро відкриє всім своє обличчя на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій
Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій

Небезпечна отрута просто у вас під носом…

Компенсації не буде: чому страхова може відмовити у відшкодовуванні збитків за авто?
Заробити 300 мільйонів на вчителях: хто намагався відмити гроші на закупівлі шкільних ноутбуків
На публіці – пристойний сім’янин: головний дипломат Росії Лавров втрапив у скандал з коханкою
Шкільний адміністратор одружився з голограмою, у яку закоханий більше десяти років
У китайських горах знайшли гробниці людиноподібних істот з непропорційно довгими головами
Читати більше