"Зоряні війни: Атака клонів"

"Зоряні війни: Атака клонів"
Поширити в соціальних мережах:

Країна: США, 2002 Жанр: фантастика, бойовик, пригоди Режисер: Джордж Лукас У ролях: Наталі Портман, Юен МакГрегор, Хейден Крістенсен, Крістофер Лі, Семюель Л. Джексон

Торгова Федерація пішла в тінь, але в Республіці починають твориться дивні речі, ніби хтось невидимою рукою маніпулює усіма: політичні інтриги, неузгодженість, змови, криза, таємниці і морок. Темрява опустилася на Галактику.

Енакін Скайуокер, який от уже десять років учень Обі-Вана Кенобі, розривається між почуттями і боргом. На нього тисне все, що його оточує. Він нікому не може розкритися, його наставник ставиться до нього із зневагою, ніби постійно вказуючи на його місце. Лицарі - джедаї стали втрачати колишню силу і якості. Вони змінилися, вони стали сліпі і навіть байдужі до всього. І тільки Енакін поводиться так, як годиться. Так, як колись вершив справедливість великий лицар Квай-Гон Джин. З його смертю з Ордена Джедаїв пішло найважливіше - здатність довіряти своїй інтуїції, часом ризикувати, крокуючи геть від строгих правил Кодексу, аби вчинити правильно.

Він терпить все, він тримається, він долає муки і позбавлення, якими йому навіть поділитися ні з ким. Тільки одна людина в Республіці бачить в нім Велику Силу, тільки один сприймає його всерйоз, і це навіть не Амідала, це хтось інший... У загальному вирі темряви на проблеми Енакіна ніхто просто не звертає уваги. А він розуміє, що ось-ось зайде надто далеко. Батальйони клонів строгим маршем піднімаються в зорельоти, над Корусантом згустилися фарби, зорельоти армії клонів піднімаються вгору, стаючи на шлях війни.

Темрява згущується, Зло наближається і скоро відкриє всім своє обличчя на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?

На це запитання дає відповідь дослідження, проведене групою вчених з різних куточків світу…

Золота епоха смт Олика на Волині: колись селище за розмірами, торгівлею та наукою не поступалося Києву
«Загублений світ» розкаже, як кібервійська тримають цифрову безпеку України
Від Київської Русі до сучасних бойових дій: як річка Ірпінь знову стала захисною лінією Києва?
Відновлює відчуття дотику для людей з ампутованими кінцівками: як працює інноваційний протез з датчиком температури?
«Мешканці елітної рубльовки залишилися без опалення»: фейки рф про «замерзаючу Європу» стали реальністю для росіян?
Читати більше