Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Готові домашні завдання: найкращі YouTube-канали для батьків 2018-12-14

Готові домашні завдання: найкращі YouTube-канали для батьків

Готові домашні завдання: найкращі YouTube-канали для батьків
Поширити в соціальних мережах:

До ночі сидите з дитиною над пошуком правильної відповіді для домашки? Видихайте! Ми підготували добірку YouTube-каналів із ГДЗ!

Математика

Мало того, що завдання треба розв’язати, так ще ж потрібно і пояснити дитині звідки взялася відповідь. Важко? Тоді YouTube-канал «Математика вдома» – саме для вас. 

Тут зібрані в основному завдання для учнів 5 та 6 класів, розв'язок супроводжується детальним поясненням. Але якщо проблема не з конкретною домашкою, а у дитини пробіли з певними темами й ви задумалися над репетитором – то цей блог допоможе вам зекономити. Тут є відео з поясненнями конкретних тем. 15 хвилин перегляду – і ви «в темі» разом з дитиною!  


А ось канал «uklasicomua» підійде для тих, хто попрощався з простою арифметикою і гризе граніт знань із алгебри та геометрії. Для випускників тут навіть зібрали правильні відповіді до завдань із ЗНО!

 
Фізика

Складні формули й закони – легко і доступно. YouTube-канал Андрія Ісаки, директора однієї зі шкіл на Київщині, можна назвати топовим серед батьків і дітей. Чи то легке і цікаве пояснення Андрія, чи діапазон аудиторії, для якої підготували пояснення, зібрали на каналі більше 4500 підписників. Тут є правильне виконання усіх шкільних завдань із 7 по 10 клас. Немає хіба що 11 класу, але тоді ви вже навряд чи будете перевіряти домашку своєї дитини.


Українська мова

Правопис, пунктуація й легкі, на перший погляд, завдання з рідної мови інколи ставлять вас у глухий кут? Не біда. На каналі «ВШКОЛЕ» не лише зібрані усі правила з української мови, але є й пояснення домашніх завдань. До речі, якщо першого YouTube-каналу із математичними вправами Вам не достатньо, спробуйте пошукати готові рішення і тут – автори каналу потурбувалися, щоб батьки п’ятикласників мали готові рішення з усіх предметів в одному місці.  


Англійська

Навіть якщо у школі Ви вивчали німецьку – це не виправдання для дитини, якій треба допомога з англійською домашкою. Вмикайте YouTube-канал «English tutor» та проходьте шкільні уроки разом! Це майже репетитор, тільки безкоштовний. Якщо ваші діти навчаються у 2-4 класах – цей канал для Вас. 


А якщо ваші діти вже старшокласники – заходьте на канал «Англійська по-простому». Тут лише за одну хвилину можна дізнатися, що таке модальні дієслова і яка різниця між займенниками «so» і «such». 


Легких рішень, гарних знань та високих оцінок! 

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Футболіст Олександр Зінченко одружиться зі спортивною журналісткою
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)

Поглянь на їхнє істинне обличчя…

«Я хлопець нахабний»: Ерік Абрамович про те, як отримав роль у детективі
«Я хлопець нахабний»: Ерік Абрамович про те, як отримав роль у детективі

Інтерв’ю з головним героєм серіалу «Брати по крові».

Батько та син надрукували на 3D-принтері робоче Lamborgini
Предок птахів і рептилій: В Австралії виявили рештки «Залізного дракона»
Предок птахів і рептилій: В Австралії виявили рештки «Залізного дракона»

Розмах його крил становив близько 15 метрів.

Небезпечна «золота пора»: Як їздити восени, щоб не потрапити в аварію
Читати більше