Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Футболісти Динамо розповіли, що їм дарували на Новий рік в дитинстві

Футболісти Динамо розповіли, що їм дарували на Новий рік в дитинстві
Поширити в соціальних мережах:

Гравці столичної команди розповіли, коли дізналися, що Діда Мороза не існує, та який Новий рік їм запам'ятався найбільше.

Футболісти "Динамо" пригадали, як святкували Новий рік раніше. Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо" Київ.


Артем Бесєдін: "Якщо чесно, не пам'ятаю, у скільки років я перестав вірити у Діда Мороза, але дуже погано, що його немає насправді. Новий рік, який запам'ятався мені найбільше, був у Санкт-Петербурзі. Ми тоді були на турнірі Гранаткіна зі збірною. Зустрічав Новий рік з командою, було весело і добре. Ще пам'ятаю кілька Нових років, коли в дитинстві святкував вдома у футбольній формі. І коли били куранти, в ногах тримав м'яч".


Віталій Буяльський: "Не дуже пам'ятаю, що дарували, але в основному це були різні іграшки, м'ячі, які всім дарують в дитинстві".


Денис Янаков: "У Діда Мороза вірив до восьми років, поки не побачив маму і тата, як вони клали подарунок мені під ялинку, тоді я дізнався, що його не існує. Сильно не засмутився, адже подарунки все одно були".


Зураб Очігава: "Не пам'ятаю, коли дізнався, що Діда Мороза немає. А найкращий подарунок на Новий рік пам’ятаю – це були м'яч і плеєр".


Олександр Тимчик: "У Діда Мороза вірив, напевно, до семи років. Не можу виділити якийсь певний Новий рік, всі були хороші".


Володимир Маханьков: "У Діда Мороза вірив до шести років, навіть чекав його вдома під дверима. Кожен Новий рік у сімейному колі по-своєму дуже запам'ятовується".


Микола Шапаренко: "Звичайно, я вірив в Діда Мороза, але не пам'ятаю, до скількох років, і також не пам'ятаю, розчарувався чи ні. Найбільш пам'ятний подарунок? Мені було сім років, тоді подарували футбольну форму".


Владислав Дубінчак: "У Діда Мороза вірив до п’яти років. Звичайно, засмутився. Мій кращий Новий рік? Мабуть, не зможу виділити якийсь один".


Ахмед Алібеков: "Точно не пам'ятаю, коли перестав вірити в Діда Мороза. Напевно, як і всі, подорослішав і зрозумів, що всі подарунки від батьків. Не засмутився, адже подарунки ніхто не відміняв. Якось запам'яталося, що мало не розбив на Новий рік вікно сусідам. З родиною запускали феєрверк, мені дали хлопавку з конфетті. Я, не подумавши, направив її в сторону будинку, і звідти вилетіло щось, що мало не розбило скло!"

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Програма «Гроші» повертається в ефір каналу 2+2 з новим сезоном
Програма «Гроші» повертається в ефір каналу 2+2 з новим сезоном

Ще більше журналістських розслідувань, резонансних викриттів хабарників і аферистів...

Священник прокляв прикордонне містечко: в окрузі вмирає худоба і стаються загадкові вбивства
Студент у Кривому Розі замовив мінування коледжу у російському Telegram-каналі
З увімкненими фарами завжди: в Україні для водіїв підготували нововведення
З увімкненими фарами завжди: в Україні для водіїв підготували нововведення

Використання ближнього світла зменшило аварійність в Європі на 9 відсотків…

Їм 15 тисяч років: хто залишив загадкові кам’яні сфери у Коста-Риці
Їм 15 тисяч років: хто залишив загадкові кам’яні сфери у Коста-Риці

Дослідники підозрюють позаземне походження артефактів…

Гроші на власну справу: держава виділила 100 млн гривень для безробітних
Читати більше