Екс-чемпіон UFC Джон Джонс та чемпіон WWFC Роман Долідзе проведуть спільний тренувальний збір в США

Екс-чемпіон UFC Джон Джонс та чемпіон WWFC Роман Долідзе проведуть спільний тренувальний збір в США
Поширити в соціальних мережах:

Роман Долідзе готується до свого першого захисту титулу чемпіона світу.

Колишній чемпіон UFC у напівважкій вазі Джон Джонс запросив чемпіона WWFC Романа Долідзе на спільний збір в одну з найкращих тренувальних баз світу – Jackson Wink MMA Academy, повідомляє PR-служба ММА-промоушена World Warriors Fighting Championship (WWFC).

Відео запрошення Роман Долідзе розмістив у себе в Instagram:

Наразі Роман Долідзе готується до свого першого захисту титулу чемпіона світу, який пройде 15 грудня в Києві на турнірі WWFC 13. У той же час Джон Джонс проведе свій поєдинок проти Олександра Густафссона 29 грудня на турнірі UFC 232.

В інтерв'ю на офіційному YouTube-каналі ліги WWFC Роман Долідзе прокоментував запрошення Джона Джонса:

"Підготовку до свого першого захисту титулу я вирішив провести в США. Вибирав між двома тренувальними залами: American Kickboxing Academy і Jackson Wink MMA Academy. Спочатку, я орієнтувався на АКА. Стилістично він мені дуже підходить – там тренуються чемпіони з домінуючою борцівською технікою. У мене навіть були з ними первинні домовленості. Але потім в Instagram я отримав відео-запрошення від Джона Джонса. Він запропонував тренуватися разом з ним в Jackson Wink. Я був дуже здивований. Це величезна честь! Для мене це виклик – можливість тренуватися зі спортсменом такого рівня. Цей хлопець справжній чемпіон. Для мене Джон Джонс – один з кращих бійців ММА в своїй ваговій категорії. Він гідний величезної поваги. Це зіграло важливу роль в ухваленні рішення. Я дуже радий, що зможу взяти участь в тренувальному таборі Джона Джонса. У нас навіть будуть майже однакові цикли підготовки – у нього бій 29, а у мене 15 грудня".

Також Роман Долідзе подякував керівництву промоушена:

"Чим би я не займався, я завжди був максималістом. Це стосується і ММА. Для мене важливо працювати із серйозними спортсменами, щоб розвиватися. Інакше я не бачу сенсу в тому, що роблю. Мені не хочеться бути чемпіоном серед "середнячків". Я хочу бути чемпіоном серед кращих. Тому я завжди прошу промоушен, щоб вони організовували мені бої тільки з серйозними опонентами. WWFC докладає величезних зусиль для мого розвитку як спортсмена. Президент і віце-президент ліги завжди підтримують всі мої починання. Вони мені дуже допомогли в організації підготовки тренувального табору в США. Це сильно надихає".

Прес-конференція турніру WWFC 13 пройде 24 листопада в Парижі, а сам турнір – 15 грудня в київському Палаці спорту.

Нагадаємо, що 27 вересня 2017 року у столиці України відбувся міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА Всесвітньої ліги WWFC 8.


Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Читати більше