Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
"Дніпро" буде вимагати компенсацію з Ежидіо 2021-09-19

"Дніпро" буде вимагати компенсацію з Ежидіо

"Дніпро" буде вимагати компенсацію з Ежидіо
Поширити в соціальних мережах:

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко ексклюзивно прокоментував програмі "Профутбол" ситуацію навколо розірвання бразильцем контракту.

"Дніпро" буде вимагати компенсацію з Ежидіо за одностороннє розірвання контракту. У той же час в клубі допускають, що футболіст може не повернутися до Дніпропетровська.

"Повернути Ежидіо в клуб - непросте завдання. Не виключаю, що його нам досягти не вдасться. - Якщо це не вийде, будемо наполягати на компенсації на користь нашого клубу з боку його адвокатів, футболіста або, можливо, з боку команди, з якою він підписав контракт і за яку він збирається виступати – "Палмейрас", - розповів гендиректор "Дніпра" Андрій Стеценко.

Зараз працюють юристи. Всього б цього не було, якби керівництво дніпропетровського клубу виважено поставилося до листів агента і адвоката Ежидіо. За даними "Профутбол" їх було чотири.

"Дійсно, з боку його представників надходили листи з проханнями якнайшвидше вирішити фінансове питання, - продовжує Стеценко. - Були певні технічні моменти, які не дозволяли виплатити зарплату точно в строк. На той момент, коли агент це говорив, футболістові вже за два місяці була виплачена зарплата. Інше питання, що вона до нього, можливо, трохи не вчасно надійшла. Від футболіста жодних звернень не було. Для нас такий поворот був несподіванкою, оскільки ми постійно запитували, чи є у футболіста проблеми. Він говорив, що все спокійно , все нормально".

В будь-якому разі, розривати чинний контракт в односторонньому порядку Ежидіо не мав права:

"Адвокати посилаються на новий регламентує документ ФІФА - правило 112bis. У ньому йдеться про те, що якщо футболістові протягом 30 календарних днів не виплачується зарплата, він може звернутися до контролюючих органів ФІФА, щоб організація вплинула на клуб. Але в цьому правилі немає ні слова про можливе розірвання контракту з боку футболіста в односторонньому порядку ".

Нагадаємо, Ежидіо зі скандалом покинув розташування "Дніпра". Позаминулого тижня його агент Маркос Мотта поширив інформацію про те, що футболіст розриває угоду з клубом через невиплату зарплати.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій
Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій

Небезпечна отрута просто у вас під носом…

Компенсації не буде: чому страхова може відмовити у відшкодовуванні збитків за авто?
Заробити 300 мільйонів на вчителях: хто намагався відмити гроші на закупівлі шкільних ноутбуків
На публіці – пристойний сім’янин: головний дипломат Росії Лавров втрапив у скандал з коханкою
Шкільний адміністратор одружився з голограмою, у яку закоханий більше десяти років
У китайських горах знайшли гробниці людиноподібних істот з непропорційно довгими головами
Читати більше