Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Деморалізована армія рф: хвиля відмов від участі у війні проти України сягнула 60-70 відсотків

Деморалізована армія рф: хвиля відмов від участі у війні проти України сягнула 60-70 відсотків
Поширити в соціальних мережах:

«Відмовникам» погрожують розправами з родичами…

В армії рф продовжується хвиля відмов від участі у війні проти України. Раніше ми писали про те, як російські командири дурять своїх контрактників, щоб втримати

На сьогодні підтверджено, що серед «контрактників» у підрозділах 150 мотострілецької дивізії 8 армії південного військового округу рф кількість відмов сягнула 60-70% від загальної кількості особового складу.

З військовослужбовцями, які відмовилися їхати в Україну, «працюють» заступники командирів підрозділів з воєнно-політичної роботи та співробітники фсб. Їх переконують взяти участь у наступальних діях. А в разі повторної відмови – погрожують розправами з родичами.

Тим, кого таки не вдалося переконати, заносять запис в особову справу: «Відмовився від участі у спеціальній воєнній операції на території ЛНР, ДНР та України». Аналогічний запис отримують ті, хто досі не брав участі у війні проти України, а залишились у так званому «стратегічному резерві» в пунктах постійної дислокації. Тим, хто прибув у частини в ході ротації, але відмовився від участі в бойових діях, у військовий квиток ставлять штамп: «Здійснив ухилення від виконання обов'язків військової служби та службово-бойових завдань під час проведення спеціальної військової операції на території України».

Також застосовуються «специфічні» методи переконання: обіцяна виплата за поранення чи контузію у сумі 3 млн руб. Проте здійснюється компенсація лише у випадку повернення військовослужбовця в підрозділ для подальшої участі у бойових діях. В іншому випадку, у російських військовослужбовців виникають критичні проблеми з оформленням документів та навіть отриманням належних медичних послуг, довідок щодо самої наявності поранення.

Одночасно, російське командування здійснює заходи щодо приховування реальної кількості вбитих військових. Їхні тіла накопичуються в моргах населених пунктів ростовської області. Багато тіл знаходяться в моргах вже понад місяць.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства Оборони України

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Это вообще будет жо*а…» - реакція окупантів, коли вони дізналися про нові постачання зброї Україні
Переговори з росією на паузі: Подоляк назвав три причини
Переговори з росією на паузі: Подоляк назвав три причини

Стратегічна ціль росіян - все або нічого…

Прес-тур іноземних журналістів у Маріуполь: яке нове «кіно» готують окупанти?
Понад 28 000 російських бойовиків ліквідовано: бойові втрати ворога станом на 18 травня
Що таке кремль та у чому «унікальність» головної російської споруди
Що таке кремль та у чому «унікальність» головної російської споруди

Ремонтувати будівлю, яка нині руйнується, схоже не збираються…

Крах біткоїна: чому війна росії в Україні негативно вплинула на світовий ринок криптовалюти
Читати більше