"Штурм підсвідомості"

"Штурм підсвідомості"
Поширити в соціальних мережах:

Країна: Росія, 2011 Жанр: документальний Автор: Ольга Кокорева, Олександр Агєєв

Монах Даші-Доржо Ітігелов воскреснув через 75 років після смерті. На початку 20 століття він прославився серед російських буддистів як людина, що була наділена надзвичайними здібностями. Він вмів лікувати людей від смертельних хвороб, читати думки, передбачувати майбутнє. За це монах отримав посаду голови російських буддистів і титул Хамбо Лама.

У 1927 році лама пішов із життя, залишивши заповіт: дістати його з могили рівно через 75 років. 10 вересня 2002 року його волю було виконано: бурятські буддисти дістали з могили короб з кедру, в якому було поховано монаха. Відкривши його вони були шоковані: як і 75 років тому лама Ітігелов сидів у позі лотоса. У нього залишався цілим не тільки одяг, а й тіло.

У той час, коли людина активно досліджує Сонячну систему в макровимірах і вивчає будову електрона в мікровимірах, знань про власний організм людству категорично бракує . Ми більше знаємо про будову Землі, про ті явища, які відбуваються у світовому океані, про природні катаклізми. Але про те, що відбувається у нашому власному мозку наука поки нічого сказати не може. Уривчасті дані, зібрані за десятиліття досліджень не розкривають і 5 % того, як влаштований і працює людський мозок. Але ж, як відзначали відомі дослідники, більшість змін організму, в основному негативних, якимось чином пов'язані з процесами, які відбуваються в корі головного мозку. З іншого боку, численні дослідження екстрасенсів і парапсихологів показують, що аура людини ще до кінця не досліджена. Тож біополе людини якимось чином пов'язано з роботою центральної нервової системи та головного мозку.  

Численні експерименти на добровольцях, які ставлять більше запитань, ніж дають на них відповідей на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше